Jennifer Garner’a Donny Osmond’dan 50. Doğum Günü Sürprizi: Video – Hollywood Life


Jennifer Garner'a Donny Osmond'dan 50. Doğum Günü Sürprizi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Sayles/AP/REX/Shutterstock

50. yaşına girmek için ne güzel bir yol! Jennifer Garner ikonik tarafından serenat yapılırken büyük doğum günü için en sevimli sürprizi aldı. Donny Osmond! 15 Nisan Cuma günü Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Nane aktris, Donny’nin ona bir pasta ve bir şarkı hediye etmek için arkasına gizlice yaklaşmadan önce telefonunda şarkı söylediği bir videoyu izlediği arkadaşlarıyla öğle yemeği gezisinin bir videosunu paylaştı!

Jennifer çok utanmış göründükten sonra, süper popüler romantik komedisine gönderme yapan “13 Going On 50” yazan doğum günü pastasını göstermeden önce eski çocuk yıldıza sarılmak için ayağa fırladı. 13 Devam 30. Jennifer ve Donny daha sonra birlikte bir şarkı söylerken, aktris neşe ve sevimli bir aşağılamanın üstesinden gelmiş gibi görünür.

“İlk (ön)doğum günü sürprizim bir sersemlikti – kendi zamanındaki tek ve tek efsane, çocukluk hayranlığımın ve bağlılığımın nesnesi – @donnyosmond mor çoraplarımı çıkarmak için geldi,” diye yazdı klibe atıfta bulunarak Donny’nin ufacık bopper günlerinde modaya uygun mor çorap seçimi. “Gününün bir buçuk saatini benimle oturmak, en sevdiğim şarkıları söylemek ve bana nasıl klas bir oyuncu olunacağına dair bir ustalık dersi vermek için harcadı. Teşekkürler Donny. ”

50. doğum günü sürprizi Jennifer’ın eski sevgilisi olarak geliyor Ben Affleck sadece teklif etti Jennifer Lopez. ÖZEL OLARAK ifşa edilen bir kaynak HollywoodYaşam doğum günü kızının, yeniden bir araya gelen iki sevgilinin evlenmesi fikrine “tamamen uygun” olduğunu! “Tamamen olumlu davrandı ile ve hatta onları tebrik etti. Jennifer ve Ben çok uzun zamandır ayrılar ve bu konuda üzülmesi için hiçbir neden yok. Ayıksa ve iyi yapıyorsa mutludur, her ikisi de kendisidir ve her ikisi de son derece önemlidir. ile JLo.”

Jennifer’ın nikaha davet edilmesine gelince, içeriden biri bunun hiç de kolay olmadığını açıkladı. Kaynak, “Ben’in ailesinin bir parçası ve davet edilmemesi için hiçbir neden yok” dedi. “Gidip gitmeyeceği ona kalmış. J.Lo ile oldukça yakınlaştı ve ikisi kesinlikle konuşuyor. Bunun çocukları için önemli olduğunu biliyorlar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/jennifer-garner-donny-osmond-50th-birthday-video/

Yorum yapın