Jennifer Garner Umutlu Ben Affleck ve J.Lo 50. Doğum Gününe Katılıyor – Hollywood Life


Jennifer Garner Umutlu Ben Affleck ve J.Lo 50. Doğum Gününe Katılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: REX/Shutterstock

Jennifer Garner 17 Nisan’da 50 yaşına basacağı için “çok heyecanlı” ve hatta eski kocasını davet etti Ben Affleck ve nişanlısı Jennifer Lopez onun kutlamasına! “Jen, Ben ve Jennifer ile gerçekten iyi bir yerde [Lopez] bu yüzden elbette bir davetiye uzattı. İçeriden bir yetkili, “Şu anda işler hala biraz havada çünkü hareket etme ve her şeyle ilgili çok şey olduğunu anlıyor” diyor. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.

“Ama Ben kesinlikle bu hafta sonu çocukları görmeyi planlıyor, bu yüzden halledebileceklerini umuyor” diye eklediler. Tabii ki, doğum günü kutlaması, Ben ve J.Lo – Bennifer olarak da bilinir – nişanlandıklarını onayladıktan sadece bir hafta sonra düşer. Gibi HollywoodYaşam daha önce rapor edilen takma ad aktris Ben ve J.Lo’nun nişanına “tamamen olumlu”

Jennifer Garner Umutlu Ben Affleck ve J.Lo 50. Doğum Gününe Katılıyor – Hollywood Life
Jennifer Garner 17 Nisan’da 50. doğum gününü kutluyor. (Broadimage/Shutterstock)

. Çift, o zamandan beri, muhtemelen ikizlerini de içerecek yeni bir ev için ev ararken görüldü. Maks. ve emme14, ile Marc Anthony hem de oğlu samuel10 ve kızları Menekşe16 ve Seraphina13, Jennifer Garner ile.

Jennifer Garner Umutlu Ben Affleck ve J.Lo 50. Doğum Gününe Katılıyor – Hollywood Life
Ben Affleck ve Jennifer Lopez, Jennifer Garner’ın 50. doğum günü kutlamalarına davet edildi. (Deklanşör)

J.Lo, Garner’ın kendisini davet etmesinin “süper tatlı” olduğunu düşündü ve ikinci bir kaynak bize “Ben’in eski karısıyla bu tür bir ilişkiye sahip olabileceğini” söyledi. “Hepsi için önemli. Durmayı düşünüyorlar. Paskalya ve çocukları arasında çok şey var ama J.Lo denemek istediğini söylüyor” diye açıkladılar.

Garner yaklaşan doğum günü için “çok heyecanlı”, ilk kaynağımız dalga geçiyor – “büyük zamanı” bir parti ile kutlamayı planladığını ekliyor! Kaynağımız, “Bütün ailesini tekrar tek bir yerde bir araya getirmek için sabırsızlanıyor ve Paskalya’ya denk gelse bile, herhangi bir doğum günü şenliğini kaçırmayacaklar” diyor.

bu 13 Devam 30 aktris, 5-0’lık büyük başarısı için en az bir destansı sürpriz yaşadı: çocukluk aşkından bir ziyaret Donny Osmond, kim ona biraz müzikle serenat yaptı! Bir Instagram gönderisinde, ikonu “çocukluk sevgimin nesnesi” olarak tanımladı ve onunla bir buçuk saat geçirdiğini ortaya koydu. “İlk (ön)doğum günü sürprizim bir sersemlikti – kendi zamanındaki tek ve tek efsane, çocukluk hayranlığımın ve bağlılığımın nesnesi – @donnyosmond mor çoraplarımı çıkarmak için geldi” diye yazdı.

Kaynağımız, Jen’in “50 yaşına geldiği için gerçekten iyi hissettiğini ve kutlamaya yardımcı olacak harika bir aile ve arkadaş çevresi olduğu için kendisini çok mutlu hissettiğini” ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/16/jennifer-garner-50th-birthday-hopeful-ben-affeck-jennifer-lopez-attend/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir