Jennifer Garner, Oğlunun Ben Affleck ile Yaşadığı Araba Kazası Hakkında Nasıl Hissediyor – Hollywood Life


Jennifer Garner Ben Affleck


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Broadimage/Shutterstock

Ben Affleck49 yaşındaki 10 yaşındaki oğluna izin verince talihsiz bir duruma düştü. samuel, 26 Haziran’da Los Angeles’taki bir bayide bir Lamborghini’nin direksiyonuna geçin. Sam, çalışmakta olan 225.000 dolarlık lüks aracın ön koltuğuna atladıktan sonra, geri vitese takarak aracın geri kaymasına ve park halindeki bir otomobile çarpmasına neden oldu. BMW. Şimdi, Ben’in eski karısına yakın bir kaynak, Jennifer Garner50, çile hakkında nasıl hissettiğini açıkladı.

Kaynak, “Jen, özellikle kapalı bir alanda spor araba kullandığı göz önüne alındığında, Ben’in oğullarının sürmesine izin verdiğini öğrendiğinde mutlu olmadı” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Bunun ne kadar tehlikeli olduğunu biliyor ve işlerin çok kötü gidebileceğini biliyor, bu yüzden kimsenin incinmediğine şükrediyor.” İçeriden biri, Ben’in nişanlısıyken, Jennifer Lopez52 yaşında, o sırada oradaydı, Jen ona karşı herhangi bir düşmanlık beslemiyor. “J. Lo bir anne olmasına ve muhtemelen bunun ne kadar riskli olduğunu bilmesine rağmen, Jen onu hiç suçlamıyor çünkü Ben’in daha iyi bilmesi gerekirdi,” dediler. “Jen, Ben’in de her şey için çok üzüldüğünü biliyor. Bolca özür diledi ve ona ne kadar üzgün olduğunu söyledi. Devam ediyor ama Ben ve Samuel’in tüm bu olanlardan bir ders çıkarmasını umuyor.

Jennifer Garner
Jennifer Garner, 10 yaşındaki oğlunun küçük bir trafik kazası geçirdiğini öğrendikten sonra üzüldü, ancak görünüşe göre kimse yaralanmadığı için geçmek istiyor (Fotoğraf: MediaPunch/Broadimage/Shutterstock)

Jen ve Ben – ve konuyla ilgili olarak Jen ve Jen – sevgi dolu ve destekleyici bir ortak ebeveynlik ilişkisine ve karma bir aileye sahip oldukları biliniyor, bu nedenle yıldızlar arasındaki herhangi bir çatışma haberi nadirdir. Aslında, bir kaynak söyledi HollywoodYaşam “Jenny From the Block” şarkıcısı ve 13 Devam ediyor 30 aktris, eski oyuncunun onunla olan ilişkisi sırasında oldukça yakınlaştı. yarasa Adam yıldız. “[Jennifer] ve [J. Lo] Birbirlerini daha iyi tanımaya başladılar ve aslında yakınlaştılar” dedi. HL Ocak ayına ÖZEL. “Bu noktada önemli olan tek şeyin çocuklar için en iyisinin ne olduğu olduğu konusunda bir anlayışa geldiler. Anneler olarak, Jen’in gemide olması J.Lo için önemlidir. Jen’in çocukları, Ben’i ve çocuklarını gerçekten de aldılar ki bu da Jen için çok önemli.”

Ben Affleck oğlu Sam
Ben Affleck ve oğlu Sam bir gezinti yaparken görüntülenmişti (Fotoğraf: MediaPunch/Broadimage/Shutterstock)

Çifte yakın başka bir kaynağa göre, ilişkileri o kadar sağlam ki J.Lo ve Ben, Jen’i düğünlerine davet ediyor. “OBen’in ailesinin sanatı ve davet edilmemesi için hiçbir neden yok, ”diye paylaştı kaynak HollywoodYaşam AYRICA Nisan ayına özel. “Gidip gitmeyeceği ona kalmış. J.Lo ile oldukça yakınlaştı ve ikisi kesinlikle konuşuyor. Bunun çocukları için önemli olduğunu biliyorlar.”

Umarım, bayilik ikilemi aşılabilir ve güzel bir şekilde bütünleşmiş aile tam da böyle olmaya devam edebilir!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/jennifer-garner-feels-son-car-accident-ben-affleck/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir