Jennifer Garner Oğlu Samuel Affleck’i Okuldan Aldı: Fotoğraf – Hollywood Life


Jennifer Garner Samuel Affleck


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Cuma’nın yarısı! Jennifer Garner oğlunu alırken görüldü samuel10, 19 Ekim Çarşamba günü okulda yoğun bir günün ardından. parlak oyuncu50 yaşındaki en küçük çocuğuyla el ele tutuştu. Ben Affleck, ayrıca 50, beklenmedik bir şekilde ılık sonbahar öğleden sonra sıcağında onu Güney Kaliforniya okulundan alırken. Fotoğraflarda Jennifer, oğlunun elini tutarken bir çift gündelik açık mavi kot pantolonu ve beyaz düğmeli bir gömleği salladı. Ayrıca spor ayakkabı, saat ve basit bir kolye taktı ve esmer saçlarını topladı. Jennifer ayrıca lacivert bir ceket giydi. 10 yaşındaki tek oğlu Samuel, elinde birkaç çanta ve yeşil yakalı bir polo tişört, kot pantolon ve siyah spor ayakkabılarla annesinin yanında mutlu bir şekilde yürüyordu.

Jennifer Garner ve Samuel Affleck
Jennifer Garner ve Samuel Affleck 19 Ekim 2022’de. (BACKGRID)

Jennifer ve Ben de kızları paylaşıyor Menekşe, 16 ve Seraphina, 13, ama Jennifer oğlunu eve götürmeden önceki öğleden sonra anı sadece onlar içindi. Ev gezisi, Samuel’in yeni bir üvey annesi olduktan sonra gelir. Jennifer Lopez, 53, 20 Ağustos’ta! Ben ve J.Lo Temmuz ayında bir Las Vegas töreninde evliyken, Ben’in Jennifer Garner’la olan tüm çocukları ve J.Lo’nun ikizlerini içeren ikinci bir Georgia düğünü yaptılar. Maks. ve anne, ikisi de 14.

Ve şimdiye kadar, aileler arasındaki ortak ebeveynlik anlaşması iyi gidiyor gibi görünüyor. Aslında, 13 Devam 30 star, Ben ve Jen’in evli olması fikri hakkında “olumlu” idi. “Tamamen olumlu davrandı ile ve hatta onları tebrik etti” dedi. HollywoodYaşam J.Lo ve Ben’in nişanlandığına dair Nisan haberlerinden sonra ÖZEL. “Jennifer ve Ben çok uzun zamandır ayrılar ve bu konuda üzülmesi için hiçbir neden yok. Ayıksa ve iyi yapıyorsa mutludur, her ikisi de kendisidir ve her ikisi de son derece önemlidir. ile JLo.”

ve süre Juno star, çocuklarıyla tatlı anları yaşarken, ara sıra yaşadığını itiraf ediyor… tam tersi. “Onlarla arka arkaya beş kez konuştuğunuzda sizi görmezden gelen çocuklar. Birbirlerine kötü olduklarında. Ya da denemediklerinde ve sadece sevdiklerinde, yere yatın” dedi. İNSANLAR 2021 Mart’ında ebeveynliğin yarattığı rahatsızlıklar hakkında. “Ve sonra fark ettim ki temelde aynı şeyi yapıyorum. Demek istediğim, bazen çocuklarınızdan uzaklaşmanız gerekir. Bunu ilan etmene bile gerek yok. Ya da sadece ‘Oops. Devam etmek. Sanırım biri beni diğer odadan arıyor.’ Sadece uzaklaşman gerekiyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/jennifer-garner-samuel-affleck-school-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir