Jennifer Garner Jog Sırasında Makyajsız Oluyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


jennifer garner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stoianov / BACKGRID


Jennifer Garner tamamen makyajsız olmayı seçtiğinde California’da bir koşuya çıktı. 50 yaşındaki koşucu, kısa siyah kolsuz bluz ve yüksek belli tozluklarla gri bir beyzbol şapkasını sallarken gülümsemesini engelleyemedi.

jennifer garner
Jennifer Garner, gri bir beyzbol şapkası, kısa bir kolsuz bluz ve yüksek belli kamuflajlı koşucu/tozluk giyerek makyajsız giderken Kaliforniya’da koşuya çıktığında zinde ve mutlu görünüyordu. (Stoianov / ARKA GRİD)

Jennifer her zaman bir çeşit şık egzersiz kıyafeti sallıyor ve bu görünüm farklı değildi. Ayak bileklerini saran ve yanlarında cepleri olan bir çift yüksek belli kamuflajlı, taytlı koşu ayakkabısını salladı. Görünümünü bir çift koşu spor ayakkabısıyla tamamladı ve saçlarını tekrar at kuyruğu yaptı.

Jennifer bir gezintiye çıkarken, eski kocası, Ben Affleck ve yeni karısı Jennifer Lopez Paris’te tatildeydiler. Çift, Paris’te yemek yemeye giderken PDA’ya sarıldı ve harika vakit geçiriyor gibiydiler. Gezi için J.Lo, dalgalı V yakalı ve uzun, dökümlü kollu, dökümlü kırmızı bir Forte Forte Gathered elbise giydi. Görünüşünü neredeyse hiç makyaj yapmadan tamamladı ve açık kahverengi saçlarını önden kaküllü dağınık bir topuz yaptı.

Ben’e gelince, üzerine oturan siyah bir takım elbise ve düğmeli beyaz gömlek içinde zarif görünüyordu. Yeni evliler yemekte ellerini birbirlerinden çekemediler ve yemek masasında öpüşürken görüntülendiler.

Aynı günün erken saatlerinde J.Lo ve Ben, yüksek yakalı, kısa kollu beyaz çiçekli midi elbiseyi sallarken Paris’te gezintiye çıktılar. Elbisenin korsajı dardı ve beli sıkıydı, elbisenin tamamı turuncu ve sarı çiçeklerle kaplıydı. Mor lensli güneş gözlükleri ve beyaz parmak arası terliklerle görünümünü tamamladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/jennifer-garner-makeup-free-jog-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir