Jennifer Garner, 50. Doğum Günü İçin Donny Osmond’a Şaşırdı


“Gününün bir buçuk saatini benimle oturmak, en sevdiğim şarkıları söylemek ve bana nasıl klas bir oyuncu olunacağına dair bir ustalık dersi vermek için ayırdı. Teşekkürler, Donny.” Jennifer ayrıca tatlı bir çığlık attı Marie Osmond ve Donny’nin karısı, debbie.

Bu sürprizden heyecanlanan tek kişinin Jennifer olmadığı ortaya çıktı. Diane Keaton, Gwyneth Paltrow, Selma Blair ve daha fazlası, yaptıkları gibi heyecanlarını paylaşmak için Instagram gönderisinin yorumlarını aldı Rita Wilsonkim yazdı: “Cidden bunun olabilecek en iyi sürpriz olduğunu düşünüyorum! Neşe!!!!”

Bu sırada, TikTok’ta, Donny tatlı sürpriz hakkındaki düşüncelerini paylaştı. “Şaşırtıcı hayranlar yapmak en sevdiğim şeylerden biri, bu yüzden güzel @Jen Garner’a 50. doğum günü için sürpriz yapma fırsatı bulduğumda çok mutlu oldum” diye yazdı. “Seninle kutlamama izin verdiğin için teşekkürler!”

Şarkıcı daha sonra yoluna başka bir sürpriz göndererek, “Bir dahaki sefere Vegas’a gittiğinde, gel beni @Harrah’s Vegas’ta gör, böylece sahnedeki özel konuğum olabilirsin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327558/watch-jennifer-garner-get-surprised-by-her-childhood-idol-donny-osmond-for-her-50th-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın