Jennifer Flavin ve 2 Eski Eşiyle Tanışın – Hollywood Life


Jennifer Flavin ve 2 Eski Eşiyle Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

“Harika eşimin 25. yıl dönümü kutlu olsun” Sylvester Stallone 17 Mayıs 2022’de yazdı. Instagram gönderisi75 yaşındaki oyuncu eşiyle birlikte poz verdi. Jennifer Flavin. Instagram Galerisi, yıllar boyunca Sly ve Jennifer’ı birlikte gösterdi. “Orası [are] bu inanılmaz özverili adanmışlığı anlatmaya kelimeler yetmez [and] sabırlı kadın hayatımıza anlam kattı ve keşke 25 kişi daha olabilselerdi! Teşekkürler tatlım!”

Ancak Jennifer, “Mrs. Sylvester Stallone.” Diğer iki kadın – Sasha Czack ve Brigitte Nielsen – koridorda yürüdüler rambo süperstar. İşte şimdiki karısı ve önceki evlilikleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Jennifer Flavin

Jennifer Flavin ve 2 Eski Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Sylvester ve Jennifer 2017 HBO Altın Küre After Party’de (Shutterstock)

Sylvester, Jennifer’la ilk kez 1988’de Hollywood’u ziyaret eden 19 yaşında bir Vadi Kızıyken tanıştı. İNSANLAR. 40’lı yaşlarının başında olan Stallone ile bir restoranda tanıştı. Ancak, bir cazibe vardı ve 1990’a gelindiğinde, ikisi bir Los Angeles etkinliğinde romantizmiyle halka açıldı.

Evliliğin ilk günleri biraz zor geçti. Stallone, FexEx aracılığıyla ondan ayrıldı. İnsanlar. 1994’te verdiği bir röportajda, “Bana kalemle yazılmış altı sayfalık bir mektup gönderdi” dedi. “Oldukça özensizdi.” Jennifer daha sonra Stallone’un süper modelle ilişkisi olduğu için onu terk ettiğini öğrendi. Janice Dickinson.

Janice bir kız çocuğu doğurdu ve Sylvester’ın baba olduğu konusunda çokça söylentiler vardı. Flavin, “Bana bir ton tuğla gibi çarptı” dedi. İNSANLAR. “Bunun olacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Çocuk sahibi olduğumuzdan, ne zaman hamile kalacağımdan bahsettik. Zaten isimleri seçiyorduk, onun beğendiği ve benim hoşlandığım isimleri not ediyorduk.” Ancak, bir babalık testi, Sylvester’ın baba olmadığını ortaya çıkardı ve ilişkiyi sonlandırdı.

Sly ve Jennifer 1995’te uzlaştılar. İlk çocuklarını memnuniyetle karşıladılar. Sophia Rose Stallone1996’da. Ertesi yıl, Londra’daki The Dorchester Hotel’de düzenlenen bir sivil törenle evlendiler. İNSANLAR. Bunu Oxfordshire’daki Blenheim Sarayı’nda daha ayrıntılı bir şapel töreni izledi. Etkinliğe sadece birkaç kişi katıldı ve Stallone’un aldatma geçmişine rağmen, Sophia’nın gelişi onu haklı çıkardı.

Çift kızı karşıladı Sistine Gülü 1998 yılında ve kırmızı gül 2002’de. Scarlet’in gelişinden yirmi yıl sonra, Jennifer ve Sylvester yirmi beş yılı karı koca olarak kutladılar.

Sasha Czack

Jennifer Flavin ve 2 Eski Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Sylvester ve Sasha, 1984’te (Bei/Shutterstock)

“Üçüncü kez çekicilik” Stallone’un evli hayatı için geçerli gibi görünüyor. İlk evliliği fotoğrafçıyla evlenince oldu Sasha Czack Aralık 1974’te. Şubat 1985’te boşandılar. Birlikte geçen on yıl boyunca, iki oğulları kucakladılar. Adaçayı Stallone (2012’de 36 yaşında kalp hastalığından ölen) ve deniz yosunu.

Stallone’un Czack ile evliliği sarsıcıydı. Onun peşinden gitti cennet sokağı 1978’de. “İlk defa gerçek korkuyu keşfettim” dedi. Yuvarlanan kaya 1982’de. “Elde ettiğimi kaybetme korkusu. Daha önce, umurumda değildi. Kırılmıştım.”

“Ben oldum [recluse]Sylvester, ailesine içerlediğini ve bir ilişkisi olduğunu da sözlerine ekledi. “Ama en sert değişiklik benim değerlerimdi. Gerçekten kıskandım ve başkalarının başarısına göz diktim. Tüm bunları yaparken, yetenek gibi Rocky yapmak için gereken her şeyden o kadar uzaklaştım ki, hepsini kaybettiğimi sandım. Tekrar herhangi bir ivme kazanamayacağımı düşündüm. Gerçekten düştüğümü hissettim.”

Sasha ile evliyken Sylvester, Sasha ile halka açık bir ilişkiye başladı. Susan Anton. O ve Susan ayrıldılar ve Sylvester karısını ve çocuklarını özlemeye başladı. Susan onu geri almadan önce Sylvester’a kişisel şeytanlarını ve varoluşsal krizini kontrol altına almasını söyledi. “O zaman geri dönersem sonunda tekrar ayrılacağımı biliyordu. Başka bir deyişle, çok fazla yarım kalmış nokta vardı. Dışarı çık ve gizemi çöz” dedi.

Sasha ve Sly uzlaşırken, evlilikleri 1980’lerden daha uzun sürmedi.

Brigitte Nielsen

Jennifer Flavin ve 2 Eski Eşiyle Tanışın – Hollywood Life
Brigitte ve Sylvester kayalık IV prömiyeri (Charles Knight/Shutterstock)

Sylvester Stallone, Şubat 1985’te Sasha Czack’ten boşandı. Brigitte Nielsen. Brigitte’in otel odasına kışkırtıcı bir fotoğrafını göndererek Sly’ye kendini tanıttığı bildirildi. Brigitte Danimarkalı müzisyenle evlendi Kasper Sargıve Stallone hala Sasha ile evliydi. Ancak, hem Sly hem de Brigitte kendi boşanmalarını bitirdikten sonra düğümü bağladılar.

Sendika yaklaşık 19 ay sürdü. “Korkunç bir evlilikti” dedi Gardiyan 2019’da. Neredeyse onun iki katı yaşındaydı ve aradaki fark onların geçemeyeceği kadar genişti. “Herkes sana kötü adam gözüyle bakıyor” dedi Gardiyan. “Sylvester’dan ayrıldıktan sonra uzun süre kara listeye alınmış gibi hissettim. Bu ünlü adamla halkın gözü önünde olmasaydım, bunun asla olmayacağından neredeyse eminim. Ama hep şunu düşündüler: Stallone’dan sonra sıra kim olacak?”

Bu feci evlilik sırasında Nielsen, Ivan Drago’nun karısı Ludmilla Drago’yu canlandırdı (Dolph Lundgren), 1985’lerde kayalık IV. O rolü yeniden canlandırdı inanç II, karakteri ilk oynadıktan 33 yıl sonra. Kalbim çok hızlı atıyordu dedi İNSANLAR boks destanının çekimlerinin ilk günü hakkında.

“1985’te Sylvester ile evlendim ve bu sefer eski karım benim” dedi. Ama 32 yıl sonra kadronun yarısının orada olması harikaydı. Yıllar sonra aynı rolleri üstleneceğinizi kim hayal edebilirdi?”

İkisinin bu devam filminin çalışmasını nasıl sağladığına gelince? “Biz iki profesyoneliz ve bu şekilde tuttuk” dedi. “Amerikan köşesinde kaldı ve ben Rus köşesinde kaldım. Zıt taraflardaydık ama hoştu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sylvester-stallone-wife-4788519/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir