Jennifer Flavin, Sylvester Stallone’nin İlk Buluşması – Hollywood Life


Jennifer Flavin, Sylvester Stallone'nin İlk Buluşması - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paramount+

31 Mayıs bölümünün ana hikayesi Aile Stallone etrafında döndü Scarlet Stallone‘nin tekrar-tekrar-tekrar-tekrar erkek arkadaşından ayrılması, Joe. Ve bu biraz üzücü olsa da – Scarlet başlangıçta üzgündü ama çabucak üstesinden geldi – aile reisine ilham verdi Jennifer Flavin 35 yıllık ilişkisine dönüp bakmak Sylvester Stallone.

Sly kardeşiyle birlikte Atlantic City’de olduğundan, Frank StalloneJennifer uzun süredir en iyi arkadaşını davet etti, Kirstin, ailenin Los Angeles evinde sohbet için. Ve Scarlet’in az önce üzücü bir kalp kırıklığı yaşadığından bahsettikten sonra Jennifer, Sly ile tanıştığı geceyi ve Kirstin’in nasıl onun yanında olduğunu hatırlamaya başladı. Jennifer, kendisinin ve Sly’nin bir restoranda buluştuğunu söyledi ve özel itirafında Sly, onunla tanıştığı geceyi de “canlı bir şekilde” hatırladığını söyledi.

Birkaç kişiyle bu karanlık restorandaydı. İçeri girdi ve – bir şey oldu,” dedi, Jennifer’la yaptığı konuşmaya geri dönerken, Kirstin ekledi, “Seni ilk gördüğü andaki yüzünü gördüğümü asla unutmayacağım. Şahit oldum.”

“Sadece bu sarsıntı gibi hissettim. [I wondered]”Az önce küçük bir deprem falan mı geçirdik?”

Jennifer, “sadece vurduklarını” söyledi. Bütün gece ayrılmazmışız gibi çılgıncaydı. Restoranda buluştuktan sonra şehir merkezindeki bir kulübe gittiler ama kadın limuzininde ona katılmayı reddetti. Bunun yerine, o ve Kirstin, “arkada park etmiş” Dodge Duster’larıyla Sly’yi takip ettiler.

Sly, o zamana sevgiyle baktığını ve şimdi tanıştıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. “Bazı şeyler hiç beklemediğin anda olur. Hayatın ne getireceğini kimse bilemez. Ve 35 yıl sonra, güzel ailenize bakıyorsunuz ve dünyanın en şanslı oğlu olduğunuzu anlıyorsunuz” dedi. Eve döndüğünde Kirstin güldü ve Jennifer’a kendisinin ve Sly’nin ilk buluşmalarından bu yana “çok şey yaşadıklarını” söyledi ve Jennifer kabul etti.

Ancak bu an, elbette, Jennifer ve Sly’nin 25 yıllık evliliklerinin ardından Ağustos 2022’de ayrılmalarından kısa bir süre önce çekildi. Jennifer, ona adanmış dövmeleri bile sildi. Neyse ki, boşanmalarını Eylül 2022’de, onun mahkeme belgelerini sunmasından bir ay sonra iptal ettiler ve Ekim başında boşanmalarını resmi olarak iptal ettiler. Altıncı Sayfa. Sevimli seslerle tanışmalarının ne kadar özel olduğunu göz önünde bulundurursak, birbirlerine dönüş yolunu buldukları için mutluyuz.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri Aile Stallone Paramount+’a her Çarşamba 03:00 ET’de düşer.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/the-family-stallone-recap-jennifer-flavin-sylvester-stallone-first-date/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir