Jennifer Coolidge’in Emmy Konuşması Komedide Bir Ustalık Sınıfıdır


Bununla birlikte, Coolidge’in konuşması çalmaya başladığında, bir “oh sh-t” bırakarak sansürü test etti ve ardından yalvardı, “Bekle bekle! Hayır bu hayatta bir kez olacak bir şey ve ben doluyum, doluyum !”

Müzik durmadı ama bu Coolidge’in anı en iyi şekilde değerlendirmesini engellemedi. Müziğin onu sahneden çıkarması ve kalabalığın kahkahalar ve alkışlar içinde patlamasına neden olurken bazı komik dans hareketlerini doğaçlama yaptı.

Bu, Coolidge’i Emmys sahnesinde son görüşünüz de olmayabilir. Dizinin ikinci sezonu için geri dönen tek büyük oyuncudur. Beyaz Lotus2023’te HBO’ya dönmesi bekleniyor.

Coolidge, oyuncu kadrosuyla birlikte sevimli ve mesafeli McQuoid rolünü yeniden canlandırıyor. Aubrey Plaza, Michael Imperioli, Theo James, Haley Lu Richardson ve F. Murray Abraham.

Eğer Beyaz Lotus ikinci sezon için çekişmeye geri dönerse, Emmy yönergelerine göre Sınırlı veya Anthology Series kategorisi yerine Drama kategorisine geçmek zorunda kalacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345851/the-white-lotus-jennifer-coolidge-s-emmys-speech-is-a-masterclass-in-comedy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir