Jennifer Coolidge’in Altın Küre Kabul Konuşması Sizi LOL Yapacak


Elbette bu, Coolidge’in bir ödül töreninde yaptığı ilk sıçrama değil. bu Yasal sarışın alum, 2022 Emmy Ödülleri’ndeki kabul konuşmasıyla esasen komedi alanında bir ustalık sınıfı verdi.

Özellikle, Sınırlı Bir Dizide veya Antoloji Dizisinde veya Filmde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almadan önce Microsoft Theatre’daki kalabalığa zaten unutulmaz bir gün geçirdiğini bildirerek konuşmasına başladı.

Coolidge, “Sadece şunu söylemek istiyorum. Bu gece gösteriden hemen önce lavanta banyosu yaptım ve bu beni elbisemin içinde şişirdi,” diye açıkladı Coolidge. “Konuşmakta zorlanıyorum.”

Galibiyeti “heyecan verici” olarak nitelendirmeye devam etti ve buruşuk bir kağıt parçasından birkaç kişiye teşekkür etmeye devam etti. Yapımcılar onu müzikle oynamaya çalıştığında, “Oh s–t!”

“Bekle, bekle,” diye yalvardı. “Hayır, bu hayatta bir kez olan bir şey ve ben toktum. Doydum!”

Coolidge, izleyicilerden kahkaha ve alkışlarla sonuçlanan bazı dans hareketlerini doğaçlama yaparak spot ışıklarındaki anını bitirdi. Bir efsane hareket hakkında konuşun!

(E! ve NBC, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1360860/jennifer-coolidge-s-golden-globes-acceptance-speech-totally-deserved-that-standing-ovation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir