Jennifer Coolidge, Super Bowl Reklamı İçin Elf Cosmetics ile İşbirliği Yapıyor – Hollywood Life


Jennifer Coolidge, Super Bowl Reklamı İçin Elf Cosmetics ile İşbirliği Yapıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jeff Lipsky

Ne zaman Jennifer Coolidge Altın Küre’de her zaman “yunus oynamak istediğini” söyledi, kimse gerçekten gözünü kırpmadı. Sonuçta, Beyaz nilüfer yıldız ulusal bir hazine, bir komedi ikonu ve rolün işe yaramasını sağlayabilecek biri – özellikle de bir ekip oluştururken elf Kozmetik, güzellik ürünleri serisi “No. 1 Gen-Z favori makyaj markası.” elf Cosmetic’in ilk Super Bowl reklamının ön izlemesinde Jennifer, Power Grip Primer’ı deniyor, bu da cildinin “denizden gelmiş” gibi görünmesine neden oluyor. Yunus gibi görünüyorum. Yavru yunus gibi!”

Jennifer bir yunus ağlamasını bile dener ve elf Cosmetics’in Power Grip Primer’ının ona sunduğu neşeye güler. Uygulamadan sonra ellerinin biraz “yapışkan” olduğunu ve muhtemelen son üründen kesilen bir çatlak oluşturduğunu belirtiyor. “Çok nemliyim, insanlar şikayet edecek!” diyor ve herkesin gülmesine neden oluyor.

Elf Cosmetics ve Jennifer arasındaki iş birliği, uzun süredir veganlığın ve zulüm içermeyen ürünlerin savunucusu olduğu ve bu güzellik çizgisinin bu değerleri paylaştığı için mantıklı. Jennifer, “Birçok satır sizi taklit ediyor ve satır aralarını gerçekten okuduğunuzda, bunların tamamen zulümden arınmış olmadığını anlıyorsunuz” dedi. rağbet ticari ve ortaklığı tartışırken. “Cinlerle ilgili sevdiğim şey – gerçekten vegan gibi. Ve son derece uygun fiyatlı.”

Jennifer Coolidge, Super Bowl Reklamı İçin Elf Cosmetics ile İşbirliği Yapıyor - Hollywood Life
(Jeff Lipsky)

Spot — ödüllü yazar, oyuncu, yapımcı ve yönetmen tarafından yönetildi, Mike Beyaz (yani, yaratıcısı Beyaz Lotus) – Fox Sports uygulamasında ve Fox NOW’da ulusal olarak yayınlanacak. Ayrıca New York, Los Angeles, Chicago, Dallas, Philadelphia, Atlanta, Houston, Washington, DC ve San Francisco’daki yerel pazarları da vuracak.

Fragman, onun 2023 Altın Küre’deki görüşmecilere artık viral olan tepkisine gönderme yapıyor. Ne zaman Hollywood’a Erişim Jennifer’ın “nihai rüya rolünün” başarısının ardından ne olduğunu sordu. Beyaz Lotus, dedi ki, “her zaman istiyorum[ed] bir yunus oynamak için.” Canlandırılmak isteyip istemediği sorulduğunda şaşırmış görünüyordu. “Beğenmek yüzgeç?” görüşmeci sordu. “Evet,” dedi.

Bu açıklamanın ardından, Jennifer Garner Instagram’ı aç. Şanslısınız Bayan Coolidge. Bu roller var! Belki beni 1998’deki ‘Yunus Sally’ olarak hatırlarsınız. Fantezi Adası yeniden başlat,” diye yazdı… evet… bir yunus oynarken (h/T Sinema Karışımı.) Ancak Jennifer, Şubat ayı başlarında Harvard Üniversitesi Hasty Pudding Tiyatroları tarafından 2023 Yılın Kadını seçildiğinde, Jennifer’a su rüyasını gerçekleştirme şansı verildi. Yunus başlıklı bir havlu giyerek vatozlarla savaşırken, “eğlence dünyasına kalıcı ve etkileyici katkılarda bulunan” kadınlara verilen ödülü kabul etti.

“Bu deneyimin gerçekleşmesi beni çok şaşırttı. Ben geldiğini hiç görmedim. Şimdiye kadar yaptığım her türlü film veya televizyon şovunu havaya uçuruyor” dedi. NBC Boston. “Cidden, babam buraya gitti. Keşke burada olsaydı. Kardeşleri buraya gitti ve her şey çok önemli.”

İzleyiciler, çevrimiçi olarak ve Super Bowl sırasında yeni noktanın keyfini çıkarmanın yanı sıra, elf’in YENİ sınırlı sayıda The Dolphin Face Bundle ürününü satın alabilecekler. (33 dolar) Açık elfkozmetik.comdahil olmak üzere elf’in nemlendirici Kutsal Kâselerinden üçünü içerir. Güç Kavrama Astarı, Halo Kızdırma Sıvı Filtresi Ve O YÜZ Saten Ruj

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/jennifer-coolidge-elf-cosmetics-super-bowl-commercial-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir