Jennifer Coolidge, “200 Men” İle Uyuma Rekorunu Düz Bir Şekilde Kırdı


Bir röportajda bir kez, Jennifer Coolidge 1999’larda Stifler’in annesini oynadıktan sonra çok sayıda erkekle yattığını iddia ederek abartı kullanmaya çalıştı. Amerikan Pastası.

Aktris, “Şaka amaçlı söyledim” dedi. Ariana Grande için Haftalık eğlence“ve Tanrım, kasabamızda gerçekten şaka yapamazsınız, çünkü ‘Tanrıya şükür o film için, 200 erkekle yattım’ ya da her neyse demek gibi korkunç bir hata yaptım. Bunun doğru olduğunu söylemek isterdim ama demek istediğim, bu biraz abartıydı.”

Jennifer, Ariana’nın “havayı temizlemek” için konuyu gündeme getirmesine memnun olsa da, Beyaz Lotus star, rolün flört hayatını kesinlikle etkilediği iddiasının arkasında duruyor. “Dünyayı çok daha geniş bir yakışıklı erkek grubuna ve daha genç erkeklere açtı.”

Aslında, Ariana tarafından o bölümdeki en iyi cinsel partnerinin kim olduğu sorulduğunda Jennifer, “Kesinlikle en genç adamdı” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358145/jennifer-coolidge-sets-the-record-straight-on-sleeping-with-%22200-men%22-after-lessigreateramerican-pielessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir