Jennifer Aydın ve Bill Çift Terapisine Gidiyor – Hollywood Life


Jennifer Aydın ve Bill Çift Terapisine Gidiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rodolfo Martinez/Bravo

14 Mart bölümünün başında New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları, Teresa rehber erkek kardeşiyle olan kırık ilişkisi hakkında konuşmak için terapistiyle bir araya geldi, Joe Gorga. Yapımcılar, Teresa’nın geçmişteki düzensiz davranışlarını gösteren bir dizi klip gösterdikten sonra, Teresa terapistine erkek kardeşinden “korktuğunu” ve etrafta olmak istemediğini söyledi. onun artık düzensiz davranış. Bu yüzden terapist ona, davranışın durmasını istiyorsa, bunu gerçekleştirmek için seçimler yapabileceğini ve “eğer erkek dinlemiyorsa” geriye kalan tek seçeneğinin “devam etmek” olduğunu söyledi.

Takip etme margaret Yusuflar‘ ameliyat, Jen Fessler öğle yemeği için evine gitti. Jen oradayken Margaret’e şunları söyledi: Jennifer Aydın geçen hafta brunch’ında gürültü yaptığı için özür diledi. Ancak Jennifer, Margaret’i onu kışkırtmakla da suçladı ve Jen, Margaret’e söylememesi gereken şeyler söylediğini söyledi. Jen, Margaret’e Jennifer Aydın ile tartışırken 16 yaşında gibi davrandığını ve bunun durması gerektiğini söyledi. Margaret kabul etti.

Daha sonra, Dolores Katanyababası kızıyla birlikte ziyarete geldi ve Paulie Dolores’in hayır kurumu softbol etkinliği yaklaşırken. Dolores ve Paulie, kalbinin sık sık ritmini bozduğunu ve bu nedenle ameliyat için hastaneye gitmesi gerektiğini açıkladı. Sonra, Dolores ve babası köpeğini biraz yalnız bırakmak için dışarı çıkardılar. Dışarıdayken, Dolores’in babası ona Paulie ile gerçekten mutlu göründüğünü söyledi ve o da öyle olduğunu söyledi. Ayrıca, onunla olan ilişkisi nedeniyle eski sevgilisinden geri çekildiğini de açıkladı. Frankve onunla daha az konuşmak. Ve babası bunun anlaşılabilir olduğunu söyledi.

Frank’ten bahsetmişken, o ve kız arkadaşı bir araya geldi. Rachel Fuda, melisa Gorgave kocaları bir vuruş kafesinde ve Dolores’i kaybettiğini itiraf etti. Ayrıca, onun metin mesajlarının çoğunu nasıl görmezden geldiğini de gündeme getirdi. Vuruş kafesindeyken Rachel, Teresa ve Jennifer’ın ona Margaret konusunda dikkatli olmasını söylediklerini ve Melissa’nın Teresa’nın Margaret ile yeniden alevlenen arkadaşlığının yeniden alevlenmekten başka bir şey olmadığını varsaymasına yol açtığını açıkladı. Melissa, “Sahte olduğunu gördüğümde anlarım,” dedi. Ayrıca Teresa’nın sadece Margaret’e iyi davrandığını düşündüğünü çünkü Luis Ruelas geçmişinden bir şeyler kazmaya başladıktan sonra ona söyledi. Sızıntıları durdurmak için Teresa, Margaret ile arkadaş olmak zorundaydı.

Dolores’in hayır kurumu softbol etkinliğinde, Danielle kabaral Rachel, Teresa ve Jennifer’ın ona Margaret’in “düşmandan çok dost” olduğunu söylediğini kabul ettiğinde söylediklerini doğruladı. Ancak bu bir yardım etkinliği olduğu için Margaret bilgiyi kendine sakladı ve herhangi bir dramaya neden olmadı. Joe ve Teresa bile kucaklaştılar. Dolores’in 200.000 $ toplayan büyük etkinliği için herkes dizisini gerçekten evinde bıraktı!

Ancak Frank, Dolores’e onu özlediğini söylediği yer de maçtı. Joe konuyu açtı ama Frank onayladı. Bunu gözlerinde yaşlarla söyledi ve Dolores, Paulie ile yeni ilişkisine saygı duyduğu için yapması gerekeni yaptığını söyledi. Ve Frank’in “bırakmasını” istiyor. Özellikle de 20 yıl önce ilişkilerini mahveden o olduğu için. Pastasını alıp onu da yiyemez.

Daha sonra Rachel, Jennifer’a Jennifer’ın kızının olivia büyümek ve bir aşk terapisti olmak istediğini söyledi, bu da Jennifer’ı Bill’in sadakatsizliğinin ifşa edilmesinin buna yol açtığına inanmasına neden oldu. Maçtan sonra Jennifer, Bill’e söyledi ve sonunda çiftlerin sorunlarını çözmek için çift terapisine gitmeyi kabul etti – kesin olarak. İlk seansta terapistleriyle fazla ilerlemediler, ancak üzerinde çalışacakları çok şey olduğu açık görünüyordu.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Salı günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/rhonj-recap-jennifer-aydin-bill-couples-therapy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir