Jennifer Aniston’ın Adam Sandler’ın Kızının Bat Mitzvah’ını Kutladığını Görün


Sandler ailesi nasıl parti yapılacağını çok iyi biliyor!

Güneşli Sandleren küçük kızı Jackie ve Adam Sandler13. doğum gününde Bat Mitzvah kutlamasıyla çaldı. tatlı kısaca söylemek gerekirse.

Los Angeles’taki Hillcrest Country Club’da gerçekleştirilen etkinlik, mekan gökkuşağı renkli balonlarla, “Sunny’s Pop Rocks” yazan bir tabela ve gökkuşağı sakızlı bir video gösteren dev bir ekranla süslendiğinden, görünüşe göre bir şeker teması sporu yaptı. ayılar. Ancak bu etkinliği inanılmaz bir kutlama yapan sadece dekor değildi, çünkü davetli listesi daha da tatlıydı.

Sunny’nin Bat Mitzvah’ına katılanlar arasında TikTok yıldızı da vardı Josh Richards ve Adam’ın uzun zamandır birlikte oynadığı iki yıldız, Taylor lautner ve Jennifer aniston, TikTok kullanıcısı tarafından paylaşılan viral fotoğraflara göre @lilah.newkirk.

Ayrıca parti için hazır bulundular Victor Boyce ve özge boycekim eski bazılarının yanına oturmuş bir fotoğraf yayınladı Jessie rahmetli oğullarının yanında rol alan oyuncular Cameron Boyce. Selfie’de Victor, Libby ile bir masada gülümserken görülüyor. Peyton listesi, karan brar, Spencer Listesi ve Sophie Reynolds. O anı, “İyi günler! Sunny Sandler’ın Bat Mitzvah’ı” yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330482/see-jennifer-aniston-taylor-lautner-and-more-stars-party-at-adam-sandler-s-daughter-s-bat-mitzvah?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir