Jennifer Aniston Yeni Instagram Videosunda Gri Saç Köklerini Sallıyor – Hollywood Life


jennifer aniston gri saç


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Gümüş çizgileri sallamak! Arkadaşlar şap Jennifer aniston, 54, yeni LolaVie saç tedavisini tanıtmak için 2 Haziran’da Instagram’a girdi ve Instagram aracılığıyla gri çizgilerini fark edilir bir şekilde gösterdi. “Yeni @lolavie indirimi,” diye altyazı yazdı video geçen hafta. Artık viral olan klipte, yıldız adayı siyah uzun kollu bir gömlek ve siyah yoga pantolonundan oluşan rahat ama şık bir takımla sallandı. Jen ayrıca takipçilerine yeni Yoğun Onarım Tedavisini nasıl kullanacakları konusunda talimat verdi. “Haftada bir kullanabilirsiniz. Şampuandan sonra bir havluya sarın… sonra bunu koyun, ”diye alay etti.

Kısa bir süre sonra Cinayet Gizemi 2 Yıldız, videoyu 42,3 milyon takipçisiyle paylaştı, birçoğu Jennifer’ın doğal saçını görünce tepki göstermek için yorumlara akın etti. Bir hayran kaleme alırken, “Grinin ortaya çıkmasına izin verdiğin için aferin – canlandırıcı,” diye ekledi, “Jen, saçın tam bir şaheser ve herkes hemfikir.” Üçüncü bir hayran, Jennifer onlardan ne isterse memnuniyetle yapacaklarına dair şaka yapmaktan kendini alamadı. “Tanrıça bize ne yapacağımızı söylüyorsa, BİZ YAPARIZ” diye yazdılar. 54 yaşındaki oyuncu, bir aktris olarak yaptığı işlerin yanı sıra çarpıcı altın rengi bukleleriyle de ünlüydü.

Jen, son videosunda doğal gümüşi saçlarını sallamasının yanı sıra, yakın zamanda köpeğinin yasını tutmak için Instagram’a gitti. oyuncak bebek3 Haziran’da. “Sonsuza kadar Dolly”, makyajsız atlı karıncaya resim yazısı yazdı. fotoğraflar rahmetli yavrusuyla. Gururlu köpek annesi, köpeğini eski sevgilisiyle paylaştı. Justin Theroux. Dolly 2019’da ne yazık ki vefat etti ve eski muhabbet kuşları o sırada tüylü arkadaşlarının yasını tutmak için tatlı bir şekilde el ele tutuştular. Dolly’nin köpek yavrusu günlerinden eski bir fotoğrafı paylaştıktan kısa bir süre sonra, Jen’in birçok takipçisi biraz sevgi göndermek için yorumlara gitti. “Köpeklerle ilgili tek olumsuz şey, yeterince uzun yaşamamaları. Kaybınız için çok üzgünüm,” diye kaleme aldı bir hayran, Arkadaşlar şap Lisa Kudrow kırmızı kalp emojisi eklendi.

Jennifer aniston
Jennifer Aniston, Mart 2023’te Paris’te. (SplashNews)

Jennifer ayrıca son zamanlarda en iyi arkadaşlarıyla vakit geçirmekle meşgul. Julia Roberts, Drew Barrymore, Kathy Najimy, ve dahası. 30 Nisan’da en yakın arkadaşlarıyla nadir bir dizi fotoğraf ve video paylaşmak için Instagram’a gitti. O sırada videoya “Kız arkadaşlar için Tanrıya şükür” açıklamasını yaptı. Ye Dua Et Sev Yıldız, Julia, ilk yorum yapanlardan biriydi. “Seni seviyorum Melek kız” diye yazdı. Reese Witherspoon ekledi, “Amin abla !! Hayatımda SEN olduğun için çok minnettarım! Ayrıca sevimli yazıya dahil edildi Courteney Cox, Nancy Banks, Amanda Anka, Andrea Bendewald, Kate Hudson, Gwyneth Paltrowve diğerleri.

En son projelerine gelince, Jennifer kısa süre önce terfi etti. Cinayet Gizemi 2 rol arkadaşıyla Adam Sandler56. Pop kültürü ikonu, 16 Mart’ta Paris’te filmin tanıtımını yaparken ışıltılı bir altın elbiseyi salladı. İkinci film, Netflix’te ilkinin yayınlanmasından dört yıl sonra geliyor ve Jen ve Adam’ı ekranda karı koca olarak görüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/jennifer-aniston-grey-hair-roots-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir