Jennifer Aniston, Morning Show Kamera Asistanının Ölümüne Yas Tutuyor


Jennifer aniston bir üyesinin ölümüyle sarsılıyor Sabah şovu aile.

7 Temmuz’da oyuncu dokunaklı bir haraç paylaştı. Erik Gunnar MortensenBir motosiklet kazasında öldükten sonra Apple TV dizisinde kamera asistanı olarak çalıştı.

Aniston, Gunnar ve ailesinin bir fotoğrafının yanında Instagram Stories’de “Geçen hafta aniden ve trajik bir şekilde Gunnar Mortensen’i kaybettik” diye yazdı. “@themorningshow setimizin parlak ışıklarından biri. Kamera asistanı olarak çok yetenekli ve kendini işine adamıştı. Gunnar’ın anısına, karısına para toplamak için bir sayfa kuruldu, Keelyve 2 yaşındaki oğlu, Lars bu zor zamanda. Seni özleyeceğiz Gunnar.”

Mortensen, 4 Temmuz’da Güney Kaliforniya’daki State Highway 74’te bir motosiklet kazasına karıştıktan sonra öldü. göre basın bülteni Riverside County Adli Tıp Kurumu’ndan Hemet Global Tıp Merkezi’ne nakledildi ve daha sonra aldığı yaralara yenik düştü. 39 yaşındaydı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337280/jennifer-aniston-mourns-death-of-morning-show-camera-assistant-killed-in-motorcycle-crash?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir