Jennifer Aniston Geç Köpek Dolly’ye Sarılırken Makyajsız Oluyor – Hollywood Life


Jennifer aniston


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com

Jennifer aniston54, rahmetli çok sevdiği köpeğini saygıyla anıyor oyuncak bebek Cumartesi günü. Oyuncu aldı instagram sevimli beyaz köpeği kucaklarken çekilmiş makyajsız iki fotoğrafını ve dışarıda asılı duran ve gürültü yapan rüzgar çanlarının dokunaklı bir videosunu paylaşmak için. Çanları bir arada tutan orta üçgen bölümde “Dolly’nin anısına” yazısı görülebiliyordu.

İki sevimli enstantane fotoğrafta, güzel mavi bir kolsuz bluz giymiş ve saçlarını açık bırakmış. Tatlı evcil hayvanı yakın tutarken hafif bir gülümseme sergiliyordu. Ayrıca altın sallanan küpeler takmıştı. “Dolly sonsuza kadar ❤️, ”diye sevgiyle gönderiye altyazı ekledi.

Yayınlandıktan sonra hayranlarının taziye ve destek yorumlarını paylaşması uzun sürmedi. “Kaybın için çok üzgünüm. Rüzgar çanı fikrini seviyorum. Ne zaman duysan onu düşüneceksin,” diye yazarken bir hayran, “Kaybınız için çok üzgünüm.. güzel oyuncak bebeğinizin kanatları var ve sizi her zaman kollayacak. Sarılmalar gönderiyorum❤️.” Diğerleri ise aşklarını belirtmek için sadece kalp emojisi bıraktı.

Jennifer aniston
Jennifer önceki bir etkinlikte. (Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com)

Bu, Jennifer’ın evcil hayvan kaybıyla ilgili duygusal bir gönderi paylaştığı ilk sefer değil. Köpek aşığı, yıllar boyunca birçok hayvana sahip oldu ve eski sevgilisiyle paylaştığı köpeği Dolly’ye de bir saygı duruşunda bulundu. Justin Theroux2019’da vefatından sonra. İkisi de Dolly gün batımının altından geçerken yanında oldukları yürek burkan ama güzel anın fotoğraflarını paylaştı.

Justin tatlı gönderiye “Bu gece, günbatımında, kahramanca bir mücadeleden sonra… en sadık aile üyemiz ve koruyucumuz Dolly A. kılıcını ve kalkanını bıraktı,” diye yazdı. “🐺💔 Bütün ailesiyle çevriliydi. “Asla terk etmeyen, asla nankörlük etmeyen… köpektir – ölümde bile sadık ve doğru.” -George Vest — Huzur İçinde Yatsın Dolly #adoptdontshop #rescuedog.”

Dolly’ye ek olarak, Jennifer diğer değerli köpeklerinin fotoğraflarını yayınladı. Bir gönderi, mavi rahat bir sabahlığı sallarken ikisinin onunla bir kanepede uzandığını gösteriyordu. “Günaydın”, kalplerle çevrili bir emoji yüzüyle birlikte resim yazısı yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/03/jennifer-aniston-makeup-free-dog-dolly-photos-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir