Jennifer Aniston, Arkadaşların “Saldırgan” Olduğu İddialarına Yanıt Verdi


burası Jennifer aniston yansıtır Arkadaşlar.

Jennifer kısa süre önce bazılarını çevreleyen tartışmaya değindi. Arkadaşlar sahneler, komedinin zamanla değiştiğine dikkat çekiyor. 54 yaşındaki oyuncu, bu değişiklik nedeniyle birçok izleyicinin şu bölümleri yanıtladığını söyledi: Arkadaşlar TV dizisi 1994’ten 2004’e kadar ilk kez yayınlandığında izleyicilerin tepkisinden farklıydı.

“Bütün bir nesil insan var, çocuklar, şimdi tekrar bölümlerine dönüyorlar. Arkadaşlar ve onları rahatsız edici bul,” dedi Jennifer AFP. “Asla kasıtlı olmayan şeyler vardı ve diğerleri… Bunu iyice düşünmemiz gerekirdi ama şimdiki gibi bir hassasiyet olduğunu düşünmüyorum.”

Konuyu daha derine inen Jennifer, komedinin şovmenlerin işini zorlaştıracak bir şekilde geliştiğini söyledi.

Jennifer, “Şimdi biraz zor, çünkü çok dikkatli olmanız gerekiyor, bu da komedyenler için gerçekten zor, çünkü komedinin güzelliği kendimizle, hayatla dalga geçmemiz,” dedi. “[In the past] bir bağnaz hakkında şaka yapabilir ve gülebilirsiniz – bu histerikti. Ve insanları, insanların ne kadar gülünç oldukları konusunda eğitmekle ilgiliydi. Ve şimdi bunu yapmamıza izin verilmiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369833/jennifer-aniston-responds-to-claims-that-lessigreaterfriendslessigreater-is-%22offensive%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir