Jennifer Aniston, Adam Sandler ile En İyi Arkadaşları Nasıl Bitirdi?


Jennifer aniston Ve Adam Sandler 2011’de birlikte ilk filmlerini yaptıklarında birbirlerini 20 yılı aşkın süredir tanıyorlardı. Sadece Onunla Git.

Neredeyse hala çocuktular – Aniston, “14 yaşında falandık” diye hatırladı. Jimmy Kimmel Canlı, sadece biraz abartarak – Los Angeles’ta tanıştıklarında. Sandman’in (her zaman isimsiz kalan) arkadaşlarından biriyle çıkıyordu, ancak bu adam resmin bir parçası olmasa da Aniston ve Sandler, Jerry’s Deli’deki ücretsiz turşular üzerine bağ kurdular ve onlarca yıl sonra hala güçlü olan bir arkadaşlık kurdular.

56 yaşındaki Sandler, E’ye “Onu seviyorum” dedi! prömiyerinden haberler Cinayet Gizemi 2 bu haftanın başlarında. “Kaya gibi sağlam, çok formda, komik, havalı. Saçını yapmama izin veriyor… ‘Rachel’ı devraldığımdan beri, tam olarak kabartıyorum.”

İlgi çekici, ancak 54 yaşındaki Aniston E’ye söylemişti! bundan birkaç dakika önce arkadaşı Sandler “sadece eğlence için doğru olmayan söylentiler yaratmayı seviyor.”

Kulağa bir avuç dolusu gibi geliyor ama her zaman birlikte geçirdikleri güzel zamanlar -film çekmek ve gerçek hayatta takılmak- herhangi bir maskaralığı telafi etmekten çok daha fazlası. Sette her zaman birbirlerini güldürüp güldürmedikleri sorulduğunda Aniston, “Denenmiyoruz, sadece yapıyoruz” yanıtını verdi.

Bu yüzden neden anlaştıkları konusunda bir sır olmayabilir, ancak Sandler kendisinin ve Aniston’ın bırakın kendi lise sınıflarını, nesillerinin en başarılı şovmenlerinden ikisi olacaklarını asla tahmin etmediğini itiraf etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1154261/the-history-of-jennifer-aniston-s-adorable-friendship-with-adam-sandler?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir