Jennie Garth ve Tori Spelling Honor 90210 Yardımcı Yıldız Denise Dowse


bu Beverly Tepeleri, 90210 aile, içlerinden birinin yasını tutuyor.

Tori Yazımı ve Jennie Garth yardımcı yıldızlarını onurlandırdı Denise Dowse90’ların ikonik şovunda kız kardeşinden sonra müdür yardımcısı Bayan Teasley’i oynayan, Tracey Dowsegeçen hafta menenjitten vefat ettiğini duyurdu.

Garth, programlarının 16 Ağustos’taki bölümünde “Çok şok olduk,” diye paylaştı. 90210MG dijital ses dosyası. “Yalnızca 64 yaşındaydı. Birdenbire ortaya çıktı. Menenjitle mücadele ettiğini okudum. Ve sanki vücudunun kapanmasına ve komaya girmesine neden oldu ve komadan bir daha uyanamadı. İnanılır gibi değil. benim için ve ailesinin, kız kardeşinin ne kadar yıkıcı olduğunu hayal bile edemiyorum. Onu tanıyan herkes. Bu sadece şok edici, şok edici bir haberdi. Bu tür ölümler en zoru.”

Kadınlar sette Dowse ile çalıştıkları zamanı hatırladılar, Garth onun en eski arkadaşın gibiydi ve sette ortaya çıkacağını ve sonra bir sahnede olacağını ve sonra şöyle olacağını söyledi. onun yanında olmak ve onunla çalışmak çok kolay.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1342368/shocked-jennie-garth-and-tori-spelling-honor-90210-co-star-denise-dowse-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir