Jennette McCurdy’nin iCarly Rolü Yeme Bozukluğunu Nasıl Şiddetlendirdi?


Ne zaman iCarly 2012 yılında sona erdi, bir role devam etti Sam ve Kedikarşısında rol aldığı Ariana Grande. Bu, Ariana’nın ayrıcalıklı muamele gördüğünü hisseden Jennette için üzücü bir deneyimdi. Jennette’e göre, pop yıldızının sık sık işini kaçırmasına izin verildi, bu da Jennette’in sette daha fazla saat geçirmesini gerektiriyordu. Çok sinir bozucuydu, Jennette sadece bir sezonun ardından gösteri iptal edildiğinde rahatladı.

Bu noktada, Jennette, altı yaşında annesinin ısrarı üzerine seçmelere başladığından beri biriken “hayal kırıklığı ve öfke” tarafından tüketildiği için oyunculuktan bıkmıştı. Ancak, Jennette’in annesi oyunculuğu bırakmasına izin vermedi, bu yüzden içki içerek, uyuşturucu kullanarak ve aşırıya kaçarak başa çıktı.

Jennette, başka kime başvuracağını bilmediğini, bu yüzden mücadelelerinin “kendi kaderimin üzücü sessizliğinde” gerçekleştiğini paylaştı ve başka kime başvuracağını bilmediğini de sözlerine ekledi. “Annem çok açıktı,” diye devam etti. “Bu minnettar olunacak bir şey. Tüm hayatımız boyunca bunun için çalışıyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340938/how-jennette-mccurdy-s-icarly-role-exacerbated-eating-disorder?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir