Jenna Ortega Ölü Hayvanlara Otopsi Yaptığını Anımsıyor


Jenna Ortega her zaman içini kanalize etmiştir Çarşamba Addams.

ile arkadaşlığını düşünürken Maddie Ziegler, Çığlık aktris kendisinin ve Dans eden anneler alum çok hızlı arkadaş oldu çünkü onun deyimiyle ikisi de “tuhaf”.

Jenna, “Gelmiş geçmiş en iyi arkadaşlarımdan biri,” diye hatırladı. kablolu’YouTube Görüşmeyi Otomatik Tamamla diziler. “Anında beğendiğim biriydi. Adlı bir film yaptık. Serpinti birkaç yıl önce ve Maddie ile farklı yazı tiplerinde aynı kişiyiz gibi hissediyorum.”

Jenna, kendisini kesinlikle ucube kategorisine yerleştirdiğini düşündüğü eski bir alışkanlığını paylaşarak ayrıntılandırmaya devam etti.

20 yaşındaki, “O çok tuhaf ve ben de daha gençken küçük hayvanlara otopsi yapma şeklim açısından bir tuhafım” diye devam etti. “Arka bahçemde ölü bulduğum küçük kertenkeleler. Karakterlere veya hareketlere dönüşmesi veya surat yapması anlamında bir tuhaf. Komedi zamanlaması o kadar takdir edilmiyor. Beni güldürüyor. İyi vakit geçiriyoruz. Birlikte gerçekten tuhafız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355770/lessigreaterwednesdaylessigreater-s-jenna-ortega-recalls-performing-autopsies-on-dead-animals?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir