Jenna Johnson, Val Chmerkovskiy’nin DWTS Geleceği Hakkında Güncelleme Verdi


Val Çemerkovskiy dans ayakkabılarını çıkarmaya hazır değil.

Bir çıkışla dalga geçmesinden aylar sonra, Yıldızlarla Dans emektar, 31. sezonda Mirrorball kupasında bir kez daha yarışmak için can atıyor, sadece karısına ve arkadaşına sorun. DWTS profesyonelJenna Johnson!

“Val kesinlikle başka bir sezon için geri döneceği için heyecanlı ve şu anda hayatının en iyi halinde olduğunu düşünüyorum.” Jenna söylenmiş Bize Haftalık 27 Haziran. “Ona ne olduğundan emin değilim [this year]ama o kapıldı.”

Biri rumba yapmaya hazır gibi!

Aslında o olsun ya da olmasın niyet Ancak geri dönüş belirsizliğini koruyor, Jenna’nın açıkladığı gibi, “Komik olan şu ki, sezondan hemen öncesine kadar geri dönüp dönemeyeceğimizi bilmiyoruz. [starts]”

Yanında bir profesyonel olarak ilk ortaya çıktığından beri Elisabetta Kanalı 2011’de 13. sezonda, 2021’in 30. sezonu da dahil olmak üzere toplam 17 dans yarışması sezonunda yer aldı. olivia yeşim. İlki 2015’in 20. sezonunda olmak üzere iki kez Mirrorball kupasını kazandı. Rumer Willis ve yine 2016’nın 23. sezonunda jimnastikçi ile Laurie Hernandez.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336121/is-val-chmerkovskiy-exiting-dancing-with-the-stars-jenna-johnson-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir