Jenna Dewan’ın DSW Serisinde Yaşamınızın Her Parçası İçin Stiller Bulunuyor


Jenna Dewan ile röportaj yaptık çünkü onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Jenna Dewan’ın DSW ayakkabı seçtikleri, tıpkı onun gibi şık, sofistike ve çok yönlüdür.

Oyuncu, yapımcı ve dansçı E! Haberler. “İster spor yapıyor olun, ister kız arkadaşlarınızla dışarı çıkın ya da ilk randevunuz olsun, herkes için bir şeyler olduğunu hissediyorum. İlişki kurabilecekleri birinin hayatının her alanına uymasını istedim, bu yüzden bu bir Çok çeşitli.”

21 parçalık koleksiyon, tamamı 150 doların altında olan stiller içeriyor, böylece bu bahar ve yaz yaşam tarzınızın herhangi bir bölümüne uyacak uygun fiyatlı bir stil bulabilirsiniz. Jenna’nın bu sezon giymekten heyecan duyduğu trendlere gelince, “yeterince floresan alamadığını” ve tek renkli her şeyi sevdiğini söylüyor.

“Oynuyorum” diyor Jenna. “Bence özellikle ilkbaharda modayla oynamak çok eğlenceli.”

Stil ilhamını nereden aldığı sorulduğunda Jenna, kızından, sokak stilinden ve kendi tarzlarında trend belirleyen insanlardan ilham aldığını söylüyor. Emma Chamberlain’in fotoğrafı.

İtibaren göz alıcı topuklu ayakkabılar ile rahat pembe Birkenstocks ile sevimli yaz sandaletleritüm ilkbahar ve yaz boyunca bu sevimli stilleri sallamak için aşağı kaydırın.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331671/jenna-dewan-s-chic-dsw-line-features-styles-for-every-part-of-your-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel