Jenna Dewan neden Steve Kazee ile Adliye Düğününü Reddetmiyor?


Jenna’nın düğün güncellemesi, o ve Steve’in nişanlandıklarını duyurmasından iki yıl sonra gelir.

“Seni sevmek ve seninle büyümek için bir ömür” paylaşılan Şubat 2020’de Instagram’da elmas yüzüğünü gösteren bir fotoğrafla birlikte. “Kalbime sahipsin.”

Steve sosyal medyaya kendi içten mesajını ekledi ve şöyle yazdı: “Sabah uyandığında kimsenin görmediği bir gülümsemeyle yüzünü öpeceğim. Sabah uyandığında gözlerini öpeceğim ve sahip olduğum sensin diyeceğim. tüm bu yıllar boyunca sevdim.”

Jenna’nın Los Angeles’taki Baby2Baby etkinliğindeki son kırmızı halı gardırobunun görünümünden, gelin havasında olduğu açık. Yıldızlarla dolu bağış toplama etkinliği için, her yerinde ışıltılı boncuklar, dalgalı bir yaka ve uyluk yüksek bir yırtmaç bulunan beyaz bir Monique Lhuillier elbisesiyle hayran bıraktı.

Jenna’ya göre, zahmetsizce zarif kıyafeti, ihtiyacı olan ailelere ve çocuklara yardım eden hayır kurumuna da saygı duruşunda bulundu.

O gece onur duyduğunu belirterek, “Temayı ciddiye aldım” dedi. “Ben bir Baby2Baby meleğiyim… Bu kesinlikle inanılmaz bir hayır kurumu. Ancak konuşmalarını nasıl yürüttüklerini ilk elden görüyorum. Mama kıtlığına, çocuk bezlerine ve felaketlere kadar ön saflardalar.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354515/why-jenna-dewan-isn-t-ruling-out-a-courthouse-wedding-with-steve-kazee?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir