Jenna Dewan, Kızıyla Everly’nin En İyi Anneler Günü Anısını Hatırlıyor


Jenna Dewan 2 Nolu Bebeği Doğurdu

Süre Jenna Dewan Bir anne olarak sekiz Anneler Günü’nü kutladı, bunlardan biri diğerlerinden bir adım öndeydi.

bu gel benimle dans et yargıç eski ve eski sevgilisiyle bir yıl tatilini kutladığını hatırladı Channing Tatumkızı her zaman8 ve kendi annesi, Nancy Smith, New York’a bir gezi sırasında. Hikayeyi E ile paylaştı! Baby2Baby’nin Paul Mitchell ve ByHeart tarafından sunulan son Anneler Günü dağıtım etkinliğindeki haberler.

Jenna, “Orada çalışıyordum ama benimle geldiler ve hepimiz bir otel odasında kaldık” dedi. “Hepimiz birlikteydik ve yatağa atladık, oda servisi sipariş ettik ve gerçekten eğlenceli bir kız günü geçirdik.”

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Jenna kendi annesini destek sisteminin önemli bir parçası olarak adlandırdı. “Annem hazır olduğu için şanslıyım,” dedi. “O her zaman orada ve ben onu arayabilirim ve iyi bir dinleyicidir ve günün sonunda bana gerçekten çok yardımcı olan gerçekten harika, basit ve sağlam tavsiyeleri olduğunu bilirsiniz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329648/jenna-dewan-recalls-her-best-mother-s-day-memory-with-her-and-channing-tatum-s-daughter-everly?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın