Jenna Bush Hager’ın Oğlu Hal, Büyükbaba George W. Bush ile Aynı Görünüyor – Hollywood Life


Jenna Bush Hager'ın Oğlu Hal, Büyükbaba George W. Bush ile Aynı Görünüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Jenna Bush Hager’ın fotoğrafı.40, babasına benzeyen tek kişi değil, George W. Bush! Eski ABD başkanının sevimli oğlunun kızı Hal2, bir bölümünde paylaştığı yeni fotoğraflarda dedesine benziyor Bugün Hoda & Jenna ile. Tot, annesi ve babasıyla mutlu bir şekilde poz verdi, Henry Chase Hagerenstantanelerde ve özellikle bir tanesi George’unkine çok benzeyen özelliklerini ve gülümsemesini gösterdi.

Jenna, Hal ve kızları da dahil olmak üzere diğer çocukları üzerine fışkırdı. Mila9 ve Haşhaş, 6, bölümde ve en küçüğünün ne kadar hızlı büyüdüğünü paylaştı. Sevecen anne ev sahibine “Artık bebek değil” dedi. Hoda Kotb Hal’in. “Küçük bir gri dişi var.”

George W. Bush, Jenna Bush Hager
George W. Bush, düğün gününde Jenna ile burada, torunu Hal ile benzer özellikler paylaşıyor. (Shealah Craighead/UPI/Shutterstock)

Setten diğer fotoğraflar, sevgi dolu aileyi bir tekneye sarılarak ve harika vakit geçirirken gösterdi. Hal da ablası Poppy ile yanak yanağa poz verdi ve ikisi de olabildiğince sevimliydi. Jenna birçok fotoğraftan birine “Yaz aşkı” yazdı.

“Harika bir tatil geçirdik. Bir bakıma hayatın ritmine uyduk. Telefonumu bir kenara koydum,” diye devam etti Jenna, Hoda’ya. “Çok eğlendik.” Ayrıca en büyük kızı Mila’yı üst üste ikinci yaz için yatılı kampına bıraktığını açıkladı.

Bu, Jenna’nın çocuklarının toplum içinde fotoğraflarını ilk kez paylaşışı değil. Eski ilk kızı, özellikle özel günlerde, bazen damızlık fotoğraflarını sosyal medyada yayınlıyor. En sonlardan biri içindi Noel fotoğrafı Instagram’da. Arka planda yeşil bir Noel ağacının baskısı görülebildiğinden, üç çocuğu da gülümsüyor ve anlık görüntüde zıplıyordu. “Neşeli her şey!! Mutlu ve sağlıklı bir tatil sezonu ve Yeni Yıl dileğiyle! Xx The Hagers,” başlığında yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/jenna-bush-hager-son-hal-identical-grandpa-george-w-pics-twins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir