Jenna Bush Hager, Gençken Büyükanne Barbara Tarafından Vücudunu Utandırdı – Hollywood Life


Jenna Bush Hager, Gençken Büyükanne Barbara Tarafından Vücudunu Utandırdı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jennifer Katzman/Mark Reinstein/Shutterstock

Jenna Bush Hager Rahmetli büyükannesi ortaya çıktı barbara çalı vücut onu bir genç olarak utandırdı. Şimdi 41 yaşında olan televizyon sunucusu, eski First Lady’nin sarı bir bikini giyerken “tombul göründüğünü” söylediğini itiraf etti. BUGÜN Hoda ve Jenna ile, konuşmanın vücudunu “saklamak” istediğini söyledi. 2018’de 92 yaşında ölen Barbara’yı “ısırıcı bir kişiliğe” sahip olarak tanımladı – ancak “ona hayran olduğu” konusunda ısrar ediyor.

Yıllar sonra Jenna, büyükannesinin üzücü yorum için özür dilediğini ve kendi annesinden de benzer şeyler duyduğunu söyledi. Pauline Pierce, Jenna’nın büyük büyükannesi kim olacaktı. Barbara, annesinin “bu tür şeyler söylediğini” ve yorum yaparken “kendi kendine konuştuğunu” açıkladı. “Annesi her zaman kız kardeşinin gerçekten güzel olduğunu düşündü ve bunu söylerdi…”marthagüzel olan o Komik olan sensin. Akıllı olan sensin’, diye ekledi. Ancak Jenna, annesinin laura çalı kilo vermesi için ona asla baskı uygulamayın.

Jenna Bush Hager, Gençken Büyükanne Barbara Tarafından Vücudunu Utandırdı - Hollywood Life
Jenna Bush bir halının üzerinde poz verirken görülüyor. (Jennifer Katzman/Shutterstock)

Yorum, artık çocukların annesi olan Henna’da kaldı. Mila9, Haşhaş7 ve Hal, 3 – “yıllardır bikini giymediği için” dedi. Ancak 2022’de özgüvenle bikini giydiğinde her şey değişti. “Üç çocuk sahibi olduktan sonra, üç sezaryen, [I did it]”diye ilan etti.

Jenna Bush Hager, Gençken Büyükanne Barbara Tarafından Vücudunu Utandırdı - Hollywood Life
Barbara Bush 2018’de vefat etti. (Mark Reinstein/Shutterstock)

Jenna daha önce şovda kilo verme mücadelesi hakkında samimiydi – Ekim ayında yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya karar verdiğini açıkladı. “Pandemi sırasında kilo alan veya pandemi sırasında bebek sahibi olan herkesin bu sadece zaman alıyor. Vücudum artık 18 yaşında değil” dedi o sırada Hoda’ya. “Yo-yo diyetinin işe yaramadığını biliyoruz. öyle değil Denedim ama hep kilo aldım” diye ekledi.

Sırrı mı? İşten önce uyguladığı yeni bir egzersiz rutini. “Fark şu ki, şovdan önce uyanıyorum ve egzersiz yapıyorum… Ve gerçekten çalışıyorum. adında harika bir kadınla çalışıyorum. Amanda. [TODAY contributor] Donna [Farizan] bazen bana katılıyor,” dedi ve meslektaşına “büyük bir ilham kaynağı” dedi.

“Benim için neyin işe yaradığını anladığımı düşündüğümü söyleyeceğim. Ve bence zor olan şey, bence her şeyin bir gecede olmasını bekliyoruz. Bu aslında altı aydan fazla oldu,” diye devam etti Jenna.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/12/jenna-bush-hager-body-shamed-grandma-barbara-teenager/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir