Jenelle Evans, Son Jace’in Velayetini Verdi – Hollywood Life


Jenelle Evans, Son Jace'in Velayetini Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Jenelle Evans oğlunun velayeti verildi Jace13 yaşında, ebeveynlik haklarını annesine devrettikten sonra, barbara evans, on yıldan fazla bir süre önce. bu Genç Anne 2 şap, 28 ve o zamanki erkek arkadaşı Andrew Lewis 2009’da onu tekrar karşıladıktan kısa bir süre sonra Barbara’yı Jace’in yasal vasisi yaptı. 18 Mart Cumartesi günü, Janelle onu yanına aldı. instagram tekrar Jace’in resmi bakıcısı olmak için evrakları imzaladığı duygusal bir videoyu paylaşmak.

“#MyHappyEnding, RESMİ OLDU! Destek için herkese teşekkürler!” iç açıcı klibin yanında yazdı. “Kelimeler gerçekten ne kadar mutlu olduğumu tarif edemez. Ailemiz artık tamamlandı! Teşekkürler anne. ❤️😭” Janelle ayrıca videoya metin ekleyerek Barbara’nın hayatını değiştiren kararı nasıl ele aldığına dair bir güncelleme verdi. “Tamamen iyi, ‘Özgürlüğüme sahip olmaya hazırım’ diyor.

Janelle, kendisinin ve Barbara’nın Jace yüzünden yıllarca süren acı bir savaşın ardından gerçekten bir uzlaşma yolunda olduklarını kanıtlamak için ailenin işlerle ilgili küçük bir tatil geçirdiğini ekledi! “Bir deniz yolculuğuna çıkmaya hazırım ve onun ve arkadaşının çoktan planlanmış bir gemi yolculuğu var,” diye ekledi annesinden.

Videonun sonunda, Janelle arabasında otururken, duygular yüzünden aşağı akan gözyaşlarıyla birlikte görüldü. İmzalı belgeleri kameraya kaldırdı ve “Bitti, bitti” başlığını attı.

Janelle yaptığı açıklamada, kendisinin ve Barbara’nın sonunda nasıl anlaşmaya vardıkları hakkında daha fazla ayrıntı sundu. “Annem ve ben birlikte tam velayeti bana geri vermeye karar verdik çünkü ilişkimizi anne ve kız olarak yeniden inşa etmek istiyoruz” dedi. ABD Haftalık.

“Ayrıca annem, Jace’in kardeşlerinin yanına dönme ve bir anne ve babayla yaşama zamanının geldiğine katılıyor,” diye devam etti Jenelle, Jace’in kocasının yanına taşınmasına atıfta bulunarak. David Eason ve kızları Ensley6 ve Jenelle’nin oğlu Kayseri8, eski sevgilisiyle paylaştığı Nathan Griffith.

“[Barbara] ayrıca Jace’in ‘erkek çocuk şeyleri’ öğrenmesi ve ‘erkeklerin konuşması’ için bir baba figürünün yanında olmasının önemli olduğunu düşünüyor,” diyen Janelle, Barbara’nın David’in “ebeveynlerinin” “yolu gördüğünü” ve “bizim yapabileceğimizi bildiğini” sözlerine ekledi. halletmek.

Gerçek yıldız için kesinlikle uzun, duygusal bir velayet savaşı olmuştu. Daha geçen Ekim ayında Jenelle, çevrimiçi bir mesajda Jace’in “Barbara ile birlikte olması gerektiğini” söyleyen bir trole karşılık verdi. İşyerinden kovulan Janelle, “Bunun gibi yorumlar tam da bu yüzden artık hayatımı paylaşmak istemiyorum” dedi. Genç Anne 2 2019’da sonra Davut aile köpeğini kızını yüzünden ısırdıktan sonra vurarak öldürdü. Hayvan öldürme olayı sırasında Jenelle, Kaiser ve Ensley’in velayetini geçici olarak kaybetmişti.. Temmuz 2019’da, onların velayetini geri aldığını açıkladı.

Çevrimiçi trol saldırısından kısa bir süre sonra Jenelle, hayranlarına kendisi ve ailesi arasında hâlâ devam eden bir “mahkeme savaşı” olduğunu söyledi. Jenelle, bir Instagram Hikayesinde gözyaşları içinde, “Son zamanlarda ailemle ilgili pek çok kişisel sorun yaşanıyor, aslında Jace’in benimle yaşaması gerekiyor,” dedi.

Barbara’nın yer aldığı şovdan sahneleri izlemekte hala zorlandığını söylemeye devam etti. Jenelle, Barbara için “Birisi bebeğimi aldı, bebeğimi büyütmeme izin vermedi ve sonra o sırada çıktığım adamı kıskandığı için beni kovdu, bebeğimi aldı,” diye ekledi. “Kovulup eve gelmemin gerçek nedenine bakalım ve tüm eşyalarım bahçenin ortasında dışarıdaydı.” “Ben bir ebeveyn olarak, bunu çocuklarıma asla yapmam” diye bitirdi.

Birkaç ay, Jenelle ve Barbara’nın ilişkisinde kesinlikle kalıcı bir değişiklik yaptı! Anne/kız ikilisini bunu başardıkları için tebrik ederiz!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/19/jenelle-evans-granted-custody-son-jace/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir