Jen Shah Suçlu Savunmasına Rağmen Hala ‘RHOSLC’ Çekiyor – Hollywood Life


Jen Şah


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Aksine Jen Şah nın-nin Salt Lake City’nin Gerçek Evi 2021’de tutuklandığı bir telefonla pazarlama düzeninde dolandırıcılık suçlamalarını kabul eden Bravo kameraları onun için çalışmaya devam edecek. “O vardı Meredith [Marks] ve funda [Gay] zor bir zamanda arkadaşlarına çok destek olan onun yanında. Açıkça görülüyor ki, yasal sorunları Jen için kolay olmadı, bu kararı suçsuz olduğunu iddia etmek bir yana, ”dedi bir kaynak. İnsanlar 48 yaşındaki realite yıldızının durumuyla ilgili. İçeriden biri, dizinin 2. sezonunda belgelenen tutuklandığını ekledi. Salt Lake City’nin Gerçek Ev Kadınlarıhikayesinin “çok büyük bir parçası” ve “yapımcılar artık onu takip etmeyi bırakmamızı istemiyorlar.”

Jen, suçsuzluğunu 11 Temmuz’da suçlu olarak değiştirdi ve bu da onu 16 yıl hapisten kurtaracak. Bildirilen anlaşma, onu dolandırdığı yüzlerce kurbana 9 milyon dolar artı 6 milyon dolar iade etmeye zorlayacak. Jen, 168 ay veya daha az hapis cezası olduğu sürece cezasını kabul edeceğini söylediği için 14 yıla kadar parmaklıklar ardında. Jen, telsiz dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmaktan suçlu bulunarak, artık kara para aklamak için komplo suçlamasıyla karşı karşıya kalmıyor.

Jen Şah
Jen Shah, telefonla pazarlama planıyla ilgili suçsuzluğunu savunmasını değiştirdi ve şimdi bir savunma anlaşması yapmaya hazırlanıyor (Fotoğraf: Bravo)

Bravo’nun suçunu kabul eden birini filme çekmeye devam etmek istemesi bazı kaşları kaldırsa da, bu onlar için keşfedilmemiş bir bölge değil. Ne zaman Teresa Giudice ve Joe Giudice itibaren New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları 2013’te 39’luk bir iddianameyle tutuklanan Bravo, devam eden dramı elinden geldiğince belgeledi. Teresa ve Joe’nun her biri bir yıldan fazla hapis yattı ve Joe hapisten çıktıktan sonra Amerika’dan sınır dışı edildi.

Jen Şah
Jen Shah, 2020’deki ilk sezonu için ‘Salt Lake City’nin Gerçek Ev Kadınları’na katıldı (Fotoğraf: Bravo)

Jen katıldı RHOSLC Kasım 2020’de ve sadece birkaç ay sonra Mart 2021’de eski asistanı ile tutuklandı, Stuart Smith. Her ikisi de ilk başta elektronik dolandırıcılık yapmak için bir komplo ve kara para aklamak için bir komplo suçlamasında suçsuz olduklarını iddia etti. Stuart, Kasım 2021’de kararını tersine çevirdi ve 72 ay hapis ve ayrıca beş yıl daha denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.

“Hanım. Shah çizgiyi aşan iyi bir kadındır. Eylemlerinin tüm sorumluluğunu kabul ediyor ve zarar gören herkesten derinden özür diliyor,” dedi Jen’in avukatı, Priya Chaudhrysöylenmiş İnsanlar. HollywoodYaşam Jen’in temsilcilerine ulaştı ama hemen geri dönmedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/11/jen-shah-filming-rhoslc-despite-guilty-plea/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir