Jen Aniston, Adam Sandler’ın Kızının Bat Mitzvah’ında Siyah Elbiseyi Sallıyor – Hollywood Life


Jennifer aniston


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Adam Sandler55 yaşındaki bir grup ünlü arkadaşını kızıyla tanıştırdı Güneşli Sandlerşeker temalı Bat Mitzvah, Jennifer aniston. bu Arkadaşlar 53 yaşındaki yıldız, Los Angeles’taki Hillcrest Country Club’da @lilah.newkirk kullanıcısı tarafından paylaşılan bir TikTok videosunda görüldü. 9 Mayıs’ta paylaşılan videoda Jennifer, seksi siyah bir elbise giymiş bir masada oturuyordu. Emmy Ödülü sahibi, diğer ünlü konukların beğendiği gibi bir Smarties şeker dekorasyonuyla poz verdi. Taylor lautnerTikToker Josh Richardsve Adem’in kendisi.

@lilah.newkirk

yarasa mitzvaları >>

♬ Day n Nite Crookers Remix – RHEGAN777

Geç aktör Cameron Boyceebeveynleri Victor ve özge partide de vardı. Cameron’ın eski adamlarından bazılarıyla oturdular. Jessie gibi yıldızlar Peyton listesi, Spencer Listesive Sophie Reynolds. Charlie Puth ve Halsey ikisi de yıldızlarla dolu etkinlikte sahne aldı ve katılımcılar performansları kaydetmek için telefonlarını çıkarırken viral TikTok’ta görüldü.

O ve Adam çok geri gittiğinden beri Jennifer’ı partide görmek şaşırtıcı değildi. İlk film işbirliği 2011 rom-com’du. Sadece onunla git. Netflix için 2019’da tekrar bir araya geldiler Cinayet Gizemi, burada bir milyarderin yatındayken bir cinayet soruşturmasına karışan evli bir çift oynadılar. Film sadece üç gün içinde 30 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve bir Netflix Orijinal filmi için en büyük açılış hafta sonu oldu.

Jennifer aniston
Jennifer Aniston 10 Haziran 2019’da ‘Cinayet Gizemi’ galasında (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

devamı Cinayet Gizemi zaten filme aldı. Prodüksiyon Şubat ayında Hawaii, Oahu’da başladı ve hem Jennifer hem de Adam, mükemmel okyanus manzarasının önünde epik bir enstantane için tekrar bir araya geldi. “Arkadaşımla işe geri döndüm. #MurderMystery2,” yazının başlığı okundu. İki ay sonra ünlü ikili, çekimlerin sonunu bir törenle kutladı. çok güzel selfie Jennifer’ın Adam’ı omzunun üzerinden kucakladığı yer. “Merciiii Paris Bu bir paket. #MurderMystery2, ”Jen gönderisine başlık attı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/11/jennifer-aniston-black-dress-adam-sandler-daughter-bat-mitzvah-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir