Jelly Roll ve Bunnie XO ‘Save Me’ Belgeselinde İlişki Konuşuyor – Hollywood Life


jöle rulo tavşan xo


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Jöle Rulosu ve onun eşi tavşan XO 2021’de büyük bir plak şirketinde ilk albümünü çıkarmadan çok önce, 2016’dan beri mutlu bir evliliği var. Şarkıcının yeni belgeselinde, Jelly Roll: Kurtar Beni, ikisi ilişkileri hakkında açıldı, halkın Bunnie’nin Jelly Roll ile sadece parası ve şöhreti için evlendiği algısı da dahil. “Onunla tanıştığımda, ‘Bu herif de kim?’ diye düşündüm” diye hatırladı. “O hiç kimseydi. 30 kişilik bir salona oynuyordu. Her zaman ‘O bir altın avcısı’ gibidir ve ben… durum böyle değil.

Bunnie, Jelly Roll ile ilk tanıştığında onu arayacağını ve küçük kızı için ihtiyaç duyduğu şeyleri soracağını söyledi. Emanetçi2008 doğumlu. “Umursamadım,” diye itiraf etti. “J’nin üzerimdeki etkisi buydu.” Jelly Roll, Bailee doğduğunda hapisteydi ama o 7 yaşındayken, annesinin uyuşturucu bağımlılığıyla mücadelesinin ortasında onun tam velayetini aldı.

jöle rulo tavşan xo
CMA Ödülleri’nde Jelly Roll ve Bunnie XO. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Doktorda Jelly Roll, kendisinin ve Bunnie’nin neden bu kadar derin bir düzeyde birbirleriyle ilişki kurabildiklerini ve bağlantı kurabildiklerini açıkladı. “[She’s] her zaman seks işçiliği endüstrisindeydim, Vegas’ta kültür bu” dedi. “Sadece bununla çok ilgiliydim. Bir ortamın sizi ne kadar etkileyebileceğini ve olaylara nasıl baktığınızı anladım. Bunnie oydu. olduğum kişiydim. Birlikte çılgınca koşmak isteyen iki kişiydi. Sanırım beni Bunnie’ye çeken şey buydu.

Çiftin ilişkisinin başlangıcı uyuşturucu kullanımıyla alevlendi ve ilk görüşmelerinden sonra evlenmek için hiç vakit kaybetmediler. 38 yaşındaki adam, “Sarhoşken bir adliye karartmasına rastladık ve evlendik” dedi. “Muhtemelen hayatım boyunca yılda bir kez bayılarak sarhoş olacağım çünkü ne olacağını asla bilemezsin!”

Bunnie, parti yapmaları nedeniyle ikilinin ilişkisinin ilk başta “aşırı derecede zehirli” olduğunu itiraf etti. Ancak Jelly Roll daha önce kızının yanında olacağına dair kendi kendine söz vermişti ve Bailee’nin velayetini almak, onların daha düz bir yola girmelerine yardımcı oldu. Bunnie, Bailee kendisinin ve kocasının yanına taşındığından beri hap kullanmadığını söylerken, Jelly Roll’un ağır uyuşturucuları bıraktığını, ancak kabul edildiğine göre hala esrar ve alkol içiyor.

jöle rulo tavşan xo
CMT Ödülleri’nde Jelly Roll ve Bunnie XO. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Artık Jelly Roll’un kariyeri yükselişe geçtiğine göre, o ve Bunnie ilgi odağı haline geldi. Filmde belgelenen Kasım 2022’deki CMA Ödülleri’nde ilk kırmızı halılarını yürüdüler. Bunnie, “Ben bir batı kıyısı kızıyım, bu yüzden burada, Nashville’de olmak bir kültür şoku,” diye itiraf etti. “’Taşlar, kovboy çizmeleri, pabuçlar ve s*** giymeye başlamak zorunda mıyım? bilmiyorum bile Taşra döneminin Addams Ailesi gibiyiz. Buraya ait değiliz ama buradayız. Kesinlikle uymuyoruz. Ancak ülkenin bazı şeyleri sallamak için insanlara ihtiyacı var.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/jelly-roll-bunnie-xo-relationship-save-me-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir