Jeffrey ve Ina Garten’ın Lezzetli Aşk Hikayesine Neden Müteşekkiriz?


Satıcı arayıp şaşırtıcı bir şekilde “çok düşük” teklifini kabul ettiğinde, “Sadece ‘Oh, s-t’ dediğimi hatırlıyorum,” dedi Ina gülerek. PBS Haber Saati 2017’de “Ben ne yaptım?!”

İş geçmişi olmasına rağmen, yemekle ilgili ilk kariyer hamlesiydi, önceki deneyimi yalnızca ev aşçılığından geliyordu. Ancak, Ina hatırladı Pazar Oturumu, Jeffrey ona “birinin alabileceği en iyi tavsiyeyi verdi: ‘Eğer seversen, bunda gerçekten iyi olursun.’ Sevdim, bu yüzden yaptım.”

Geriye dönüp bakıldığında, “Sahip olduğumuz her şeyi bunun arkasına koymak inanılmaz derecede cesurcaydı. İşe yaradı.”

Ina, mağazayı 1996’da sattı (o zamana kadar East Hampton’da daha büyük bir yere taşımıştı), başarısını ilk günden itibaren yarattığı şenlikli atmosfere borçluydu, her zaman çalan neşeli müzik, ücretsiz kahve ve müşterileri için pek çok güzellik. örneklem. 1999’da ilk kez yayın hayatına başlayan zengin bir müşteri kitlesi, çok sayıda iyi haber ve anlayışlı bir reklamcı ile donanmış, Çıplak Ayaklı Kontes Yemek Kitabıbir hit oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355491/all-the-reasons-to-be-thankful-for-ina-garten-and-husband-jeffrey-s-delicious-love-story?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir