Jeffrey Vandergrift’in Karısı, Ölümünün Ardından Yürek Burkan Bir Mesaj Yazdı


“Ama bildiğim şey, JV’nin işini sevdiği ve hepinizle bağlantı kurmayı sevdiği,” diye devam etti. “Ailesini seviyordu ve benim onu ​​sevdiğim kadar onun da beni sevdiğini biliyorum. Aramızdaki bağ gerçekten eşsizdi. JV hiçbirimizi bırakmak istemedi.”

Natasha, JV’nin nasıl hatırlanmasını istediğine gelince, “lütfen onu düşüncelerinizde ve dualarınızda tutmaya devam edin. Onun gülüşünü, nezaketini ve çoğunuz ve tüm topluluğumuz üzerindeki muazzam etkisini unutmayın.”

Hayranlarından ve takipçilerinden bu yıkıcı zamanın ortasında mahremiyetlerini isteyen Natasha, gönderisini merhum kocasına bir mesajla bitirdi, “JV, aşkım, birlikte geçirdiğimiz zamana değer vereceğim ve seni tekrar göreceğim güne kadar seni özleyeceğim. — Nataşa.”

Natasha’nın yürek burkan mesajı, San Francisco Polis Departmanının E’ye söylemesinden bir gün sonra gelir! Suya giren bir kişiye yanıt olarak 22 Mart günü saat 17:00’den hemen önce yerel Pier 39’a polis ekiplerinin yanıt verdiği haberi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369237/radio-host-jeffrey-vandergrift-s-wife-pens-heartbreaking-message-on-her-pain-after-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir