Jeffrey Dean Morgan’ın The Boys Cameo’su Neden Gerçekleşmedi?


Afedersiniz Erkekler izleyiciler: Bu sezon bir Winchester aile birleşimi yapmıyoruz.

olduğu açıklandığından beri Jensen Ackles üçüncü sezonda Soldier Boy olarak oynayacaktı. Erkekler, Doğaüstü hayranlar eski rol arkadaşından bir kamera hücresi görmeyi umuyor Jeffrey Dean Morgan. Morgan’ın ortaya çıkacağına dair spekülasyonlar 2020’de başladı. Eric Kripkehem yaratıcısı Doğaüstü ve Erkeklerdavet The Walking Dead Prime Video serisinde görünmek için yıldız.

Kripke, Ocak 2020’de Twitter’da Morgan’a “Seninle bir anlaşma yapacağım” diye yazdı. “3. Sezonu ben yazacağım ve eğer müsaitsen, gelip çek!” Morgan’ın yanıtladığı “Kalp atışında!”

Ackles’e göre Kripke bunu gerçekleştirmeye çalışırken, bu sezon için kartlarda yoktu.

Ackles, “Bunun için çalışmaların içinde tam olarak ne olduğunu bilmiyorum, ancak bunun Jeff’in programında nasıl, ne zaman ve neden işe yaramadığına dair bazı ön görüşmeler olduğunu biliyorum” dedi. Haftalık eğlence. “O meşgul bir adam ve herkes onun şovuna gelmesini istiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332369/why-jeffrey-dean-morgan-s-the-boys-cameo-didn-t-happen-in-season-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir