Jeffrey Dean Morgan, The Boys’un 4. Sezonunda Yer Alabilir


oyuncu kadrosu Erkekler dördüncü sezonda daha da doğaüstü hale gelebilir.

öncekinden sonra Doğaüstü yıldız Jensen Ackles Üçüncü sezonda Solider Boy rolüyle dikkatleri üzerine çekti, Erkekler şovmen Eric Kripke-kim de yarattı Doğaüstü-E söyledi! Gelecek sezon bir görünüm için başka bir eski Winchester ile temas halinde olduğu haberi.

Jeffrey Dean Morgan Kripke, E! News’e yaptığı açıklamada, “Dördüncü sezon için bir şeyler bulmaya çalışıyoruz. Henüz kesinleşmiş bir şey yok, ama o ve ben sohbet ediyoruz ve e-posta gönderiyoruz ve onu yoğun programıyla çalıştırabiliriz. O yüzden takipte kalın.”

Dean Morgan, Dean (Ackles) ve Sam’in babası John Winchester’ı canlandırdı.Jared Padalecki), 13 bölümünde Doğaüstüçoğu çalışmasının başında.

Dean Morgan, 2016’dan beri Negan’ı canlandırıyor. Yürüyen ölü ve dizinin yan serisinde rol almaya hazırlanıyor Ölüler Adasıyanında Lauren Cohan.

Yani evet, meşguldü. Ama böyle bir birleşmeye kim karşı koyabilir?


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335627/jeffrey-dean-morgan-might-be-making-an-appearance-on-season-4-of-the-boys?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel