Jeff Bridges Ölümcül Sağlık Savaşlarının Ortasında “Teslim Modundaydı”


Jeff Bridges’in sağlık yolculuğu bir meydan okumadan başka bir şey değildi.

Kanser teşhisini ilk olarak Ekim 2020’de, COVID-19’a yakalanmadan sadece aylar önce kamuoyuna açıklayan 73 yaşındaki hasta, iyileşme yolunu düşünüyor.

“İyileşmenin çoğu, gerçekten küçük hedefler belirleme meselesiydi. İlk başta, ‘Ne kadar dayanabilirsin?’ Bir süredir rekorum, yere yığılmadan 45 saniye önceydi” dedi. AARP yeni bir röportajda23 Mayıs’ta yayınlandı.

bu Büyük Lebowski Tümörü “bilye boyutuna” küçülen aktör, kanser tedavisi nedeniyle bağışıklık sisteminin soyulmasının COVID ile savaşmayı “gerçekten, gerçekten zor” hale getirdiğini belirtti.

Jeff outlet’e “Benim için kanser, COVID ile karşılaştırıldığında hiçbir şeydi” dedi.

“Doktorun bana ‘Jeff, savaşmalısın. Savaşmıyorsun’ dediğini hatırlıyorum” diye hatırladı. “Ama artık anlamıyordum. Bunu nasıl yapacağımı bilmiyordum. Teslim olma modundaydım. Kendi kendime ‘Herkes ölüyor ve bu da ben ölüyorum’ derdim. Ve kendi kendime ‘Ah, işte buradayız, bir sonraki maceraya geçiyoruz’ dediğimi duyardım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375257/jeff-bridges-recalls-being-in-%22surrender-mode%22-amid-near-fatal-health-battles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir