Jeff Bridges, COVID-19’dan “Ölmeye Yakın” Olduğunu Hatırlıyor


Jeff Köprüler hem kanser hem de COVID-19 ile mücadelesi sırasında karşılaştığı zorlukları yansıtıyor.

bu Sadece cesur İlk kez 2020’de lenfoma teşhisini açan ve şu anda remisyonda olan oyuncu, kemoterapinin vücudundaki tümörü küçültmede “hızlı çalıştığını”, tedavinin sağlık “savunmasını” da ortadan kaldırdığını açıkladı.

“Kemoterapinin yaptığı şey bu” diye bir röportajda belirtti. İnsanlar 26 Mayıs’ta yayınlandı. “Sizi tüm bağışıklık sisteminizden uzaklaştırıyor. Onunla savaşacak hiçbir şeyim yoktu. COVID, kanserimi bir hiçmiş gibi gösterdi.”

Jeff, her ikisi ile aynı anda savaşırken, “ölümlülüğü” ile “dans ediyor” gibi hissettiğini söyledi.

“Ölmeye oldukça yakındım” diye paylaştı. “Doktorlar bana sürekli ‘Jeff, savaşmalısın. Dövüşmüyorsun.’ Teslim olma modundaydım. Gitmeye hazırdım.”

Yayına göre Jeff, nekahet dönemi plazma tedavisine başladıktan sonra kendini daha iyi bir sağlıkta bulabildi – belirli bir hastalıktan iyileşenlerden kanın bu hastalıkla savaşan hastalara verildiği bir süreç.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332563/jeff-bridges-recalls-being-pretty-close-to-dying-while-battling-covid-19-amid-cancer-treatment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel