Jeff Bezos’un GF Lauren Sanchez, Preston Bezos ve Oğullarıyla Yakınlaşıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


oğulları ile jeff bezos gf


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Bir aile yemeği! Lauren Sanchez53, kim Amazon’la çıkıyor Jeff Bezos59, oğlunu aldı, Preston23 ve genç adamı, Nikko22, Perşembe gecesi Malibu’daki ünlülerin buluşma noktası Nobu’ya (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). Gezi sırasında esmer güzel, dekolte bir Chanel bluzu, çan paçalı kot pantolon ve çıplak yüksek topuklu ayakkabılar giydi. Kahverengi süet çanta, pırlanta kolye ve siyah deri kemer ile seksi görünümünü tamamladı.

oğulları ile jeff bezos gf
Jeff Bezos ve Lauren Sanchez 2019’da oğullarıyla tatilde. (Splashnews)

Nikko siyah uzun kollu bir gömlek ve beyaz pantolonla rahat ama şık görünüyordu, Jeff’in oğlu ise sadece bir SUV içinde resmedildi. Preston’ın gevşek dalgalar halinde şekillendirdiği uzun saçları var gibi görünürken, Nikko bir vızıltı kesimi yaptı. Üçlüye gizemli bir sarışın da eşlik etti, ancak 59 yaşındaki milyarder o akşam yoktu.

Lauren ve sevdiklerinin gezisi, o ve sevgilisinin prestijli bir toplantıya katılmasından iki hafta sonra gelir. Gösteriş Fuarı 12 Mart’ta Oscar sonrası parti. Ünlü televizyoncu bir paylaşım yaptı. bir dizi fotoğraf iki hafta önceki kırmızı halı görünümlerinin altına “En güzel akşam. Teşekkürler @vanityfair @gettyimages Saf sihir.” Akademi Ödülleri için, 53 yaşındaki, aynı zamanda dalgalı bir yakaya sahip olan ışıltılı siyah bir elbiseyle büyüledi. Topluluğu dev bir pırlanta yüzük, zarif bir pırlanta bileklik ve çıplak bir dudakla eşleştirdi. Jeff’in tuttuğu sade siyah smokin ve elbise ayakkabılarıyla klas.

Güçlü çift, 10 Mart’ta Los Angeles’taki Versace moda şovunda bir randevu gecesi için dışarı çıktı. O gece, Black Ops Aviation’ın kurucusu, iş adamı sevgilisinin yanında seksi taytlar ve siyah topuklu küçük siyah bir elbise salladı. “Dün gece hakkında. teşekkür ederim @donatella_versace,” diye yazdı Lauren. fotoğraf döngüsü o zaman. Jeff, o akşam başrol oyuncusuna eşlik ederken siyah takım elbise ve deri elbise ayakkabılarıyla tek renkli bir görünüm tercih etti. Tabii ki, tasarımcı Donatella Versace67, Lauren’a sevgisini göndermek için birkaç kalp emojisinden oluşan tatlı bir yorum bıraktı.

Jeff daha önce romancı ile evliydi. MacKenzie Scott, 52, 1993’ten 2019’daki boşanmalarına kadar. O ve eski karısı, Preston da dahil olmak üzere dört çocuğu birlikte karşıladı. Evlat edindikleri üç oğlu ve bir kızı var. Lauren, oğlu Nikko’yu NFL yıldızıyla karşıladı Tony Gonzalez47, 16 yaşındaki oğlunu kucaklarken Evan Whitesell ile patrick beyazsell58. İcat et ve dolaş yazar ve Lauren, MacKenzie’den boşanmasının kesinleşmesinden yaklaşık bir yıl önce, 2018’den beri düzenli olarak çıkıyorlar. Muhabbet kuşları geçen ay Sevgililer Günü’nü Lauren’in Instagram’ında bir dizi sevilen fotoğrafla birlikte kutladılar. “Kalbim dolu” notunu düştü posta.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/jeff-bezos-gf-lauren-sanchez-bonds-preston-bezos-son-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir