Jeff Bezos ve Lauren Sanchez PDA Fransa’da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jeff Bezos ve Lauren Sanchez PDA Fransa'da: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Jeff Bezos Cumartesi günü bir öğle yemeği randevusu sırasında kız arkadaşının poposuna şakacı bir şekilde vurduğu için Güney Fransa’da kendini biraz gergin hissediyordu. 59 yaşındaki Amazon milyarderi, halka sevgi gösterisi yaptı. Lauren Sanchez53, Antibes’teki süper lüks restoran Plage Keller’e varmadan hemen önce, fotoğraflarda görüldüğü gibi Burada aracılığıyla TMZ. Jeff, gri bir polo ve beyaz pantolonla rahat tuttu, Lauren ise bir atlet ve şeffaf eteği salladı.

Jeff Bezos ve Lauren Sanchez PDA Fransa'da: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jeff Bezos ve Lauren Sanchez, Mayıs 2023’te Fransa’nın güneyinde görüldü. (David Fisher/Shutterstock)

Sevimli çift, kısa bir süre önce Jeff’in 500 milyon dolarlık süperyatında dinlenirken görüldükleri için uzun bir tatilin tadını çıkarıyor. Jeff ve Lauren o sırada mayolarıyla inanılmaz vücutlarını sergilediler. Bir hafta önce, they onlar da girerken görüldü Lauren’in şık moda anlayışını cüretkar bir kısa üst ve tasarımcı kotuyla bir kez daha sergilediği Miami Grand Prix’si.

Güçlü çift, birçok özel etkinlik için dışarı çıkmaktan keyif alırken, ilişkileri konusunda nispeten özeldiler. Ancak Ocak ayında, çiftin romantizmini halka açıklamasından bu yana yaptığı ilk solo röportajda Lauren, insanların Jeff hakkında bilmeyebilecekleri en şaşırtıcı şey de dahil olmak üzere romantizm hakkında samimi konuştu. Gerçekten komik olduğunu, dedi Lauren. WSJ. “Beni sürekli güldürüyor. Aptal olabilir. “O çok mutlu, bana her gün ilham veriyor, beni her gün daha iyi bir insan yapıyor; o tanıdığım en sevgi dolu insan.”

Lauren, evdeki aile hayatlarını bile mahvetti. “Tipik bir Cumartesi günü takılıyoruz, çocuklarla akşam yemeği yiyoruz, bu her zaman eğlenceli çünkü bu kadar çok çocukla konuşmanın nereye gideceğini asla bilemezsiniz” dedi. “Biz Brady Bunch’ız!” Lauren’in üç çocuğu var: Nikko Gonzalez21, Eleanor Whitesell14 ve Evan Whitesell16. Nikko’yu eski futbolcuyla karşıladı Tony Gonzalez 2001 yılında eski eşiyle birlikte diğer iki çocuğunu dünyaya getirdi. patrick beyazsell. Bu arada Jeff, üç biyolojik oğlunu karşıladı ve eski eşinden bir kızı evlat edindi. Mackenzie Scott1993’ten 2018’e kadar evli olduğu.

Jeff ve Lauren, her biri başka insanlarla evliyken bir aşk yaşadı. Aslında ilişkileri, Jeff ve Mackenzie’nin boşanacaklarını açıklamasından bir gün sonra ortaya çıktı. Haber oldukça skandala neden olsa da, Jeff bunun dostane bir ayrılık olduğunu ileri sürdü ve o zamandan beri o ve Lauren ayrılmaz hale geldi.

Bu yılın Kasım ayında birlikte yaptıkları ilk canlı röportajda Lauren hakkında fışkırmıştı. Lauren, “Gerçekten harika takım arkadaşlarıyız ve ayrıca birlikte çok eğleniyoruz ve birbirimizi seviyoruz … Her zaman birbirimize bakıyoruz ve biz takımız,” dedi Lauren. CNN, Jeff itiraf etmeden önce, “Lauren tanışabileceğiniz en cömert, en iyi kalpli insan. Yani, o bu şekilde bir ilham kaynağı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/jeff-bezos-lauren-sanchez-pda-france-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir