Jeff Bezos ve Lauren Sanchez PDA Eski Boşanma Dosyalarının Ardından Roma’da – Hollywood Life


Jeff Bezos ve Lauren Sanchez PDA Eski Boşanma Dosyalarının Ardından Roma'da – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kobra Takımı / BACKGRID

Jeff Bezos58 yaşında, kısa süre önce dışarı çıktığında olabildiğince mutlu görünüyordu. Lauren Sanchez. Milyarder işadamı ve 52 yaşındaki kız arkadaşı, İtalya’nın Roma kentindeki Colossuem’in önünde el ele tutuşup, şık kıyafetleriyle izleyenlere gülümseyerek yürüyorlardı. Açık mavi düğmeli gömlek, koyu mavi pantolon ve beyaz spor ayakkabı giyerken, spagetti kayışları ve beyaz spor ayakkabılarıyla siyah bir elbise giyiyordu.

Jeff Bezos, Lauren Sanchez
Jeff ve Lauren, Roma gezileri sırasında. (Kobra Takımı / ARKA GRİD)

Muhabbet kuşları da hem güneş gözlüğü taktı hem de etraflarındaki muhteşem manzaraları seyrederken rahat ve rahat görünüyorlardı. Bir noktada Lauren, o anda heyecanlanmış göründüğü için etrafındaki kalabalıktan birini işaret ederek fotoğraflandı. Çift ayrıca birbirleriyle sohbet etti.

Jeff Bezos, Lauren Sanchez
Jeff ve Lauren’in Roma’da el ele tutuşurken çekilmiş bir başka fotoğrafı. (Kobra Takımı / ARKA GRİD)

Jeff ve Lauren’in son çıkışı Jeff’in eski karısından sonra geliyor MacKenzie Scott Seattle fen bilgisi öğretmeni kocasından boşanma davası açtı, Dan Jewett, Eylül’de Hareket, evlendikten sadece bir yıl sonra ve Jeff’e boşanma davası açtıktan üç yıl sonra gerçekleşti. Her iki boşanmadan sonra, zamanını hayırseverliğe adadı ve evliliklerden elde ettiği servetin çoğunluğunu bağışlamaya söz verdi. 35 milyar dolar Amazon CEO’su ile olan zamanından.

Bu arada, Jeff ve Lauren’in romantizmi güçleniyor. Çift 2018 civarında çıkmaya başladı ve düzenli olarak PDA dolu gezilere çıkmaktan çekinmediler. Ayrıca rahat fotoğraflar paylaşıyorlar Instagramolduğu gibi poz verdiler bir kayaya karşı, ellerinden geldiğince tatlı altyazılarla birlikte. “Eşim, ailem ve arkadaşlarım. Hepinizi çok seviyorum ve sevginiz ve desteğiniz için minnettarım. 2022’de getirin 🤍,” Lauren Aralık 2021’de Jeff’le en yakın fotoğraflarıyla dolu bir gönderiye yazdı.

Jeff ve Lauren’in romantizmi ciddileşmeden önce, bir kaynak ÖZEL HollywoodYaşam arkadaşlarının çıkmaya başlamasının “şok olduğunu” söyledi. “Birçok insan şok oldu ve Lauren’in Jeff’le görüştüğünü bilmiyordu. Kaynak, onu son derece yakın tuttular” dedi. “Kimsenin bir fikri yoktu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/jeff-bezos-lauren-sanchez-pda-rome-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir