Jeff Bezos ve Lauren Sanchez Nişanlandı


Jeff Bezos Ve Lauren Sanchez ilişkilerinin zirvesindeler.

Amazon kurucusu, yaklaşık dört yıllık flörtün ardından Lauren ile resmen nişanlandı, çifte yakın kaynaklar E’yi doğruladı! Haberler. Çift, 2019’da ilişkileriyle halka açıldı, aynı yıl Jeff eşinden ayrıldığını duyurdu. MacKenzie Scott.

21 Mayıs’ta, 59 yaşındaki Jeff ve 53 yaşındaki Lauren, Güney Fransa’da birlikte tatilde yüzük sallarken fotoğraflandı. O Jeff’in yatındayken parmak.

Dört ay önce Lauren, Jeff’in MacKenzie’den üç oğlu ve bir evlatlık kızı olduğu için karma bir aile yaratma konusunda samimiydi. Bu arada eski iyi günler LA yardımcı sunucu 16 yaşındaki oğlunu paylaşıyor Evan ve 15 yaşındaki kızı Ela eski kocasıyla patrick beyazselloğluyla birlikte Nikko22, eski ile Tony Gonzalez.

“Tipik bir Cumartesi günü takılıyoruz, çocuklarla akşam yemeği yiyoruz, bu her zaman eğlenceli çünkü bu kadar çok çocukla konuşmanın nereye gideceğini asla bilemezsiniz” dedi. Wall Street Gazetesi 25 Ocak’ta yayınlanan bir röportajda. “Biz Brady Bunch’ız!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375163/jeff-bezos-and-lauren-sanchez-are-engaged?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir