Jeff Bezos Ona Devasa Bir Elmas Aldı – Hollywood Life


Jeff Bezos Ona Devasa Bir Elmas Aldı - Hollywood Life
İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Forbes listesi ile Jeff Bezos’ Mayıs 2023’te net değeri yaklaşık 138 milyar dolar olan Amazon’un kurucu ortağı ve eski CEO’sunun müstakbel eşine benzeri olmayan bir nişan yüzüğü vermesi bekleniyordu. durum böyleyken Lauren Sanchez sonunda 59 yaşındaki Jeff’in ona verdiği nişan yüzüğünü gösterdi. Bezos’un soruyu 53 yaşındaki Lauren’e yönelttiğine dair haberlerin ardından, eski medya kişiliğinden hayırseverliğe dönüşen Lauren, 22 Mayıs Pazar günü bir yatta takılırken yüzüğü gösterdi.

Fotoğraflarda BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ TMZ, Lauren, Pazar günü Jeff’in devasa yatının parmaklıklarının üzerinden eğilirken sol yüzük parmağına devasa bir nişan yüzüğünü taktı. Ayrıca bol bir kısa üst ve etek giymişti ve Jeff keyifle gülümsüyor görünüyordu. Maytap güneşte parlarken Lauren kesinlikle sol elini saklıyor gibi görünmüyordu.

22 Mayıs’ta çok sayıda yayın, Jeff ve Lauren’in nişanlandığını bildirdi. O sırada Jeff ve Lauren, Cannes Film Festivali’ne katılmadıkları zamanlarda Fransa’nın güneyinde tatil yapıyor, 500 milyon dolarlık yatında yaşıyor ve parti yapıyorlardı. Çift, Apple Original Films’in galasına katıldı Çiçek Ayının Katilleri film dünyasının seçkinlerinden bazılarıyla dirsek temasından önce. İNSANLARkaynaklarına nişan hakkında haber yaptırırken, yüzüğün bulanık bir yakın plan görüntüsünü paylaştı. O parmak ve elmas neredeyse Lauren’in parmak eklemi kadar büyüktü.

Çift, ilişkilerini Ocak 2019’da, Jeff ve o zamanki eşinden kısa bir süre sonra kamuoyuna açıkladı. MacKenzie Scott, 25 yıllık evliliklerini sonlandırdıklarını açıkladı. Eski çift, “Ailemiz ve yakın arkadaşlarımızın bildiği gibi, uzun bir sevgi dolu keşif ve deneme ayrılığının ardından, boşanmaya ve ortak hayatlarımızı arkadaş olarak sürdürmeye karar verdik.” ortak açıklama. “Birbirimizi bulduğumuz için inanılmaz derecede şanslı hissediyoruz ve birbirimizle evli olduğumuz her yıl için derinden minnettarız.”

Jeff Bezos Ona Devasa Bir Elmas Aldı - Hollywood Life
(David Fisher/Shutterstock)

Ayrılma sırasında, Jeff ve Lauren’in 2018’in ikinci yarısında çıkmaya başladıklarına dair haberler vardı. Boşanmalarını Nisan 2019’da MacKenzie’nin 35,6 milyar dolarla çekip gitmesiyle tamamladı.

Ocak 2023’te Lauren, WSJ Dergisi Jeff ile olan ilişkisi hakkında. “Gerçekten çok komik,” dedi. “Beni sürekli güldürüyor. Aptal olabilir. [His] gülmek beni gülümsetir. Gülüşünü ilk duyduğumda, ‘Vay canına! Bu nedir?’ Şimdi onu seviyorum.’ Ve eğer bir partideysem ve ayrılırsak, tek yapmam gereken bir saniye beklemek ve o gülüyor ve sanki oradaymış gibi. O çok mutlu, bana her gün ilham veriyor, beni her gün daha iyi bir insan yapıyor; o tanıdığım en sevgi dolu insan.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/lauren-sanchez-engagement-ring-photos-jeff-bezos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir