Jeff Bezos Fotoğrafları – Hollywood Life


lauren sanchez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Görünüşe göre düğün çanları havada Lauren Sanchez sözde nişan yüzüğünü gösterdi Jeff Bezos 22 Mayıs’ta Fransa’dayken. 53 yaşındaki, 59 yaşındaki Jeff ile dalgalı beyaz boncuklu mini bir elbiseyi sallarken çarpıcı görünüyordu.

lauren sanchez
Lauren Sanchez, 22 Mayıs’ta Fransa’nın Cannes kentinde beyaz mini bir elbise giymişti. (BACKGRID)

Lauren ve Jeff, Cannes Film Festivali’nden ayrıldılar ve Cap du Cap-Eden-Roc oteline geri döndüklerinde Lauren devasa nişan yüzüğünü gösterdi. Altıncı Sayfabir kuyumcu outlet’e elmasın 20 karattan fazla göründüğünü söyledi.

Lauren yeni yüzüğünü payetler ve karmaşık boncuklarla kaplı dar beyaz kolsuz mini bir elbiseyle tasarladı. Mini elbise, dalgalı bir yakaya ve yanlarında uzun, tonlu bacaklarını sergileyen yırtmaçlara sahip süper kısa bir eteğe sahipti. Askılar gümüş boncuklarla kaplıydı ve görünümü bir çift şeffaf PVC topuk, pırlanta sallanan küpeler ve kusursuz ihtişamla şekillendirdi. Koyu saçları aşağı ve düzken yandan ayrılmıştı ve parlak, çıplak bir dudakla boğucu bir dumanlı göz, görünüşünü birbirine bağlamıştı.

lauren sanchez
Lauren, Jeff Bezos’tan görünen nişan yüzüğünü gösterdi. (ARKA IZGARA)

Lauren ve Jeff el ele tutuştular ve birbirlerine delicesine aşık görünüyorlardı, Jeff bedene oturan krem ​​rengi bir pantolon, ten rengi bir kemer, krem ​​rengi spor ayakkabılar ve içine sokulmuş uzun kollu mavi bir chambray düğmeli gömlek giymeyi tercih etti. Jeff’in kız kardeşi de katıldı, Christina Bezos, ve onun kocası. Christina ayrıca, dekolte kare yakalı ve belinde gümüş renkli oyuklar bulunan spagetti askılı midi elbisesini salladığında beyaz giymeyi tercih etti. Görünümünü çıplak topuklu ayakkabılar ve beyaz deri bir çanta ile tamamladı. Bu sırada kocası, Jeff’e benzer bir bakış attı ve krem ​​rengi bisiklet yakalı bir süveter ve bir çift lacivert makosen ayakkabı ile ten rengi bir pantolon seçti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/lauren-sanchez-white-mini-dress-engagement-ring-jeff-bezos-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir