Jeannie Mai, Doğumdan Beş Ay Sonra Kendi ve Jeezy’nin Kız Bebeklerini Tanıttı


Jeannie’nin Monaco’yu dünyaya göstermek konusunda çekinceleri olsa da, annelik iniş çıkışlarını paylaşmaktan çekinmiyor. 19 Mayıs’ta Youtube videosu, Gerçek ev sahibi emzirme yolculuğunu anlattı.

“Geçtiğimiz üç ay boyunca, kendi küçük düşüncelerimle kendi başıma kaldım, göğüslerimin dışında mümkün olan herhangi bir süt sıkışması elde etmek için elimden gelenin en iyisini yaptım” dedi ve daha sonra ekledi, “Gerçekten, gerçekten, gerçekten üzücüydü. “

Jeannie devam etti, “Bebeğiniz acıktığında kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz. Bebek için yeterince üretmiyorsunuz. Tüm bu reklamları ve diğer kadınları ve hatta Instagram’da çocuklarını emziren annelerin bu harika resimlerini gösteriyorsunuz.”

Emzirme konusundaki kişisel deneyimini dünyayla paylaşma seçimini yansıtan Jeannie, bunun “annelerle ilk kez bağlantı kurduğum zaman” olduğunu söyledi.

“Gerçekten oradaki herkesten çok şey duymak istiyorum ve öğrenecek çok şeyim var” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333294/the-real-s-jeannie-mai-shares-first-look-of-baby-girl-with-jeezy-five-months-after-birth?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel