Jeanette Limas’ın Amazon Serisi, Gardırobunuzdaki Kesimi Hak Ediyor


Jeanette Limas ile bu fiyatlara yaptığı seçimleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. Öne çıkan ürünler Jeanette’in Making the Cut Amazon giyim serisinden. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

“Festival” kelimesini duyduğumuzda hepimizin farklı bir vizyonu var. Ne zaman Cu yapmakt 3. Sezon moda tasarımcılar 5. Bölüm için festival görünümleri tasarladıklarını duydular, Jeanette LimasAkıl kendi ülkesine gitti ve E!’ye şöyle dedi: “Zorluk ne olursa olsun onu kalbine yakın tutmalısın. Bunun senin için bir anlam ifade etmesinin bir yolunu bul. Dominik Cumhuriyeti’nde büyürken , festival tom Karnaval demekti. Karnavalı seviyoruz. Bizim için çok önemli.”

“Kostüm üzerinde aylarca çalıştım. Bu yüzden, benim için önemli olan ve mücadele için işe yarayan bir şey aldım. Etrafındaki her şey çılgınca ama sen ve senin için bir anlam ifade eden o küçük parçaya bağlı kalıyorsun. odaklı kalabilir.”

Özel bir E! röportaj, Jeanette şovdaki zamanı hakkında konuştu, en son Amazon kapsül koleksiyonuve yargıçlarla olan değerli deneyimleri Heidi Klum, Nicole Richie, Jeremy Scottve akıl hocası Tim Gunn. Ve tabii ki bahsetti üst Nicole’ün bölüm boyunca çok yönlülüğü için övdüğü podyum görünümünden.

yeni bölümlerini izleyebilirsiniz Kesimi Yapmak üzerinde Prime Video Her Cuma.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345048/making-the-cut-jeanette-limas-collection?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir