Jazz Charton’u Tanıyın – Hollywood Life


Kieran Culkin, Jazz Charton


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

  • Kieran Culkin en iyi oyuncu olarak bilinir.
  • Jazz Charton ile evlidir.
  • Daha önce aktrisler Anna Paquin ve Emma Stone ile romantik bir bağlantısı vardı.
  • Kieran’ın son derece başarılı HBO serisi, Halefiyetgeçen Pazar sona erdi.

Kieran Culkin40 yaşında, hayatının çoğunu oyunculukla geçirdi ve en son HBO dizisindeki Roman Roy rolüyle oynadı. Halefiyet kalıcı bir izlenim bıraktı. Son derece başarılı dört sezonun ardından Pazar günü unutulmaz bir dizi finaliyle sona eren dizi, şimdi herkesin aşk hayatları da dahil olmak üzere oyuncu kadrosunun hayatlarıyla ilgileniyor gibi görünüyor. Kieran, özel hayatı hakkında oldukça özel olma eğiliminde olsa da, karısıyla evlidir. Caz Charton 2013’ten beri ve birlikte oldukça sevgi dolu bir hayat kurdular.

Kieran, bir röportajda Jazz’ı “en güzel kız” olarak nitelendirdi. iNews 2018’de. “Karım kadar güzel biri olduğunda, ona yakın olmak istersiniz,” dedi.

Kieran Culkin, Jazz Charton
Kieran ve Jazz bir etkinlikte. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Aşağıda Kieran’ın kalbini kazanan kadın ve onların aşk hikayesi hakkında daha fazlasını öğrenin.

Kieran ve Jazz nasıl tanıştı?

Kieran Culkin, Jazz Charton
Kieran ve Jazz 2012’de bir araya geldi. (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

Kieran’ın Jazz ile 2012’de New York City, NY’de bir barda tanıştığı bildirildi. Kieran, bir röportajda toplantıyı ve yaşadıkları komik bir anı anlattı. Hollywood Muhabiri. “’Ben Kieran’ım’ dedim. İngiliz aksanınız var. Adınız ne?’ ” hatırladı. “’Caz’ dedi. ‘JAZZ, müziği beğendin mi?’ dedim. “Evet” dedi. Ben de ‘Bu çok aptalca’ dedim. ”

Yetenekli yıldız, Jazz ile olan şansının o gece birlikte olduğu başka bir adam tarafından neredeyse mahvolduğunu da itiraf etti. Adamın yanına gidip konuşmak için tuvalete gidene kadar beklediğini söyledi. “Erkek arkadaşı olup olmadığını sordum ve hayır deyince erkek arkadaşı olup olamayacağımı sordum. O zamandan beri birlikteyiz” dedi.

Çift, Haziran 2013’te bir yolculuğa çıkarken “3 yabancının” önünde evlendi. Yemin ettiklerinde Iowa’daydılar ve Jazz yıllar boyunca bu özel günden fotoğraflar paylaştı. “#tbt, 4 yıl önce bugün bir fırtına sırasında Iowa’da yol kenarında evlenmek için yaptığımız yolculuğa zaman ayırmak. Hala şimdiye kadar yaptığım en iyi pit stop,” diye yazdı 2017’de bir fotoğraf karı koca oldukları gün ikisini arkadan gösteren.

Caz İngiltere’den.

Jazz, Londra’da doğdu ve “bekar bir anne” tarafından büyütüldü. Onun annesi, Corinne “Koko” Charton, eski bir model ve sık sık kızına destek olmak için sosyal medya paylaşımları yapıyor. Jazz, Kieran’la tanışmasından iki yıl önce, 2010’da İngiltere’den NYC’ye taşındı. Annesi daha önce, güzelin İngiltere’ye geri dönmek için neredeyse ayrılacağını bildirmişti, ama onu kalmaya ikna etti.

Kieran ve Jazz’ın kaç çocuğu var?

Kieran ve Jazz ilk çocukları olan kızlarını kucaklarına aldı. Kinsey SiouxEylül 2019’da ve ikinci çocukları oğlu Vahşi KurtAğustos 2021’de. Jazz sık sık kendi anne rolünün ve Kieran’ın baba rolünün çok güzel fotoğraflarını instagramama çocuklarının yüzlerini mutlaka kapatıyor.

Jazz, Kieran ile çeşitli halka açık etkinliklere katıldı.

Kieran Culkin, Jazz Charton
Kieran ve Jazz, ‘Succession’ etkinliğinde. (Gregory Pace/Shutterstock)

Kieran ve Jazz’ın birlikte yaptığı ilk büyük halk gösterilerinden biri 2019’da Altın Küre Ödülleri’ndeydi. Kırmızı zeminde destansı fotoğraflar için poz verirken Kieran tamamen siyah bir smokin giymişti ve Kieran yakalı uzun kollu siyah ve ten rengi bir elbise giymişti. etkinliğin halısı. O da ona katıldı Halefiyet prömiyerler ve Emmy Ödülleri gibi diğer ödül törenleri.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kieran-culkin-wife-5109411/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir