Jaylon Ferguson kimdir? 26 Yaşında Ölen NFL Oyuncusu Hakkındaki 5 Şey – Hollywood Life


Jaylon Ferguson kimdir? 26 Yaşında Ölen NFL Oyuncusu Hakkındaki 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Jaylon Ferguson 21 Haziran Salı günü öldü. NFL oyuncusu 26 yaşındaydı. Baltimore Kuzgunları için gelecek vadeden bir stoper olan Jaylon’un ölümü beklenmedikti ve yerel yetkililer hâlâ onun ölüm nedenini araştırıyor. Jaylon hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Jaylon Ferguson kimdir? 26 Yaşında Ölen NFL Oyuncusu Hakkındaki 5 Şey – Hollywood Life
Jaylon, Baltimore’daki evinde ölü bulundu. (Deklanşör)

1. Jaylon, Baltimore Ravens için bir defans oyuncusuydu

Jaylon, 2019’da NFL’ye draft edildi. O Eylül ayında takımla ilk maçını Kansas City Chiefs’e karşı oynadı. Mücadele yeteneğiyle tanınırdı. Takım kaybının yasını tuttu cıvıldamak. Jaylon Ferguson’un trajik ölümü bizi derinden üzdü. Kocaman bir gülümseme ve bulaşıcı kişiliğe sahip nazik, saygılı bir genç adamdı. Ekipten yapılan açıklamada, Jaylon’un ailesine ve arkadaşlarına çok erken kaybedilen bir hayatın yasını tuttuğumuz için en içten taziyelerimizi sunuyoruz” denildi.

2. Ölüm nedeni bilinmiyor

Yerel sağlık ekipleri tarafından olay yerinde Jaylon’un öldüğü belirlendi. Ölüm nedeni henüz açıklanmamasına rağmen, yerel polis “Travma belirtisi yok” dedi. [were] şu anda şüphelenilen veya faul oyundan şüphelenilen Associated Press.

3. Louisiana Tech Üniversitesi’ne gitti

Jaylon, NFL’ye seçilmeden önce 2014’ten 2018’e kadar Louisiana Tech University Bulldogs için oynadı. Üniversite kariyeri boyunca, takımın başına 187 takım ve 45 çuval indi. istatistikler. Kolej futbol takımı da kaybının yasını tutan bir bildiri yayınladı. “Sahada Tanrı vergisi yeteneklerini ve bulaşıcı kişiliğini saha dışında hatırlayacağız” diye yazdılar. cıvıldamak.

Jaylon Ferguson kimdir? 26 Yaşında Ölen NFL Oyuncusu Hakkındaki 5 Şey – Hollywood Life
Jaylon, 2019’da Ravens için oynamaya başlamıştı. (Shutterstock)

4. Takma adı “Çuval Baba” idi

Üniversite kariyeri boyunca, Jaylon son yılında okulunun çuval sayısı rekorunu kırdı. NFL’de geçirdiği kısa süre boyunca sadece 4.5 çuval indirirken, lakabı “Sack Daddy” takılıp kaldı. Jaylon, 2018’de yaptığı bir röportajda takma adın, takma adı “Mack Daddy” olan başka bir oyuncudan ilham aldığını söyledi. Haber Yıldızı. “UTSA maçı sırasında geldiğinde, bana Sack Daddy demeye başladı” dedi. “Biraz sonra, bana yapıştı. Sonra Instagram’da kendime biraz Sack Daddy demeye başladım, sonra Sack Daddy hakkında koca bir makale buldum. Bu delilik.”

5. Nişanlıydı ve iki çocuk babasıydı.

Harika bir defans oyuncusu olmasının yanı sıra Jaylon, iki harika çocuğa da inanılmaz bir baba oldu. Oğlunun fotoğraflarını düzenli olarak paylaşırdı Jyce, 4 ve Jrea, 3, onun üzerinde Instagram. Çocuklarının annesiyle nişanlıydı Doni Smith. Ölümünden sonra Doni, oyuncuya duygusal övgüler paylaştı. “Asla bir milyon yıl içinde, sana RIP diyeceğimi düşünmedim. Ruhum çok fena ağrıyor bebeğim” yazdı. Hikaye. “Lütfen bize göz kulak olun.” Ayrıca Jaylon’un sevimli fotoğraflarını ve videolarını minikleriyle paylaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/who-is-jaylon-ferguson-nfl-player/

Yorum yapın

SMM Panel