JayDaYoungan kimdir? Ölen Rapçi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


JayDaYoungan kimdir? Ölen Rapçi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: YouTube

JayDaYoungan Louisiana’daki evinin önünde vurulduktan sonra 24 yaşında öldü. Polisler, JayDaYoungan’ın 27 Temmuz’da kritik durumda hastaneye kaldırıldıktan sonra aldığı yaralara yenik düştüğünü doğruladı. Polis, “Bu çok akışkan bir durum” dedi. Sayfa Altı. Görevlilerimiz, bu suçların sorumlularının tespit edilmesi için titizlikle çalışıyor” dedi. JayDaYoungan’ın erkek akrabalarından biri de vuruldu ve durumu stabil.

JayDaYoungan, Louisiana’dan Atlantic Records ile sözleşme imzalamış, gelecek vadeden bir rapçiydi. 28 Temmuz’un erken saatlerinde bir haber çıktığından beri sosyal medya onun yasını tutuyor. Aşağıda JayDaYoungan hakkında daha fazla bilgi edinin.

1. JayDaYoungan’ın gerçek adı nedir?

JayDaYoungan bir sanatçı olarak sahne adını kullansa da, o doğdu. Javorius Tykies Scott. 15 Temmuz 1998’de doğdu, yani zamansız ölümünden 24 gün önce döndü.

jaydayoungan
JayDaYoungan müzik videosunda. (Youtube)

2. JayDaYoungan Bir Rapçi

JayDaYoungan rap kariyerine 18 yaşındayken müzik endüstrisinde kariyer yapmak için liseyi bırakarak başladı. İlk mixtape’ini 2016’da yayınladı ve onu çeşitli başkalarıyla takip etti. Ayrıca bir stüdyo albümü çıkardı, bebek23, Haziran 2020’de Billboard listelerinde 46 numaraya ulaştı. JayDaYoungan’ın en son yayınları EP’lerdi, yaralı ve Herşey iyisırasıyla Ocak ve Mart 2022’de.

3. JayDaYoungan Kimlerle Çalıştı?

Kariyeri oldukça kısa ömürlü olmasına rağmen, JayDaYoungan hip-hop endüstrisinde bazı tanıdık isimlerle çalıştı. İşbirlikçilerinden bazıları dahil YFN Lucci, Boosie Badazz ve Lil Durk.

4. JayDaYoungan Bir Babaydı

JayDaYoungan, öldüğünde arkasında küçük bir oğul bıraktı. Rapçi, oğlu hakkında sosyal medyada sık sık paylaşım yapmasa da, Mayıs 2021’de ona bir doğum günü kutlaması yaptı. Birlikte bir dizi fotoğrafının yanına “Mutlu Bday oğlum” yazdı. “baba seni seviyorum. en iyisi.”

5. JayDaYoungan’ın Hukuki Sorunları

JayDaYoungan, ölümünden önceki yıllarda bir dizi yasal sorunla karşı karşıya kaldı. Mayıs 2019’da reçetesiz kontrollü bir madde bulundurmakla suçlandı, ancak davada hiçbir zaman yargılanmadı. Mart 2020’de JayDaYoungan, hamile bir kadına saldırmak ve yasadışı uyuşturucu bulundurmakla suçlandı. Ardından, Eylül 2021’de ikinci derece cinayete suç ortağı olmakla ve adaleti engellemekle suçlandıktan sonra tutuklandı ve ardından Ekim ayında çocuk firar, sigortasız araç kullanma, uyuşturucu bulundurma ve delilleri tahrif etme suçlamalarıyla bir kez daha tutuklandı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jaydayoungan-rapper-dead-4801425/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir