Jay-Z, Super Bowl’da Blue Ivy Carter için En İyi Instagram Babasıydı


Jay z 99 sorunu olabilir, ancak Instagram babası olmak bir sorun değil.

Örnek olay: Rapçi, en büyük kızının en iyi fotoğraflarını çekmek için her şeyi yaptığı için 12 Şubat 2023 Super Bowl’da uzman bir fotoğrafçıya dönüştü. Mavi sarmaşık arabasıkiminle paylaştığı Beyoncé.

çekimlerde Fox tarafından ele geçirildi, Jay-Z, 11 yaşındaki Blue’nun mükemmel açılarını yakalamak için çömelirken görülüyor, Arizona, Glendale’deki State Farm Stadium sahasında poz verirken görülüyor. Daha sonra, spor etkinliğinde şık sokak kıyafetleri giyen Blue, kontrol etmek için koştu. “Canlı mıydı? Canlı mıydı?” ve ona başıyla onaylayarak.

Saha kenarındaki enstantane fotoğrafların yanı sıra, baba-kız ikilinin Super Bowl gezisi, gordon ramsay, Lil Uzi Vert ve NFL Komiseri Roger Goodell Kansas City Chiefs ve Philadelphia Eagles’ın Vince Lombardi Kupası için mücadele ettiği maçtan önce. Bu vesileyle, 53 yaşındaki Jay-Z, Super Bowl Roc Nation sweatshirt, beyaz spor ayakkabılar ve güneş gözlükleriyle kızının soğuk stiline uyuyordu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364840/jay-z-was-the-ultimate-instagram-dad-for-daughter-blue-ivy-carter-at-2023-super-bowl?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir